Kardiomonitory

SYSTEM TELEMETRYCZNY EM-01

Moduł bezprzewodowy EM-01, który analizuje i przesyła sygnał EKG w czasie rzeczywistym, został zaprojektowany dla systemu kardiomonitorów FX 3000.

KARDIOMONITOR TRANSPORTOWY FX 3000T

Kardiomonitor FX 3000T jest urządzeniem transportowym, które może pracować samodzielnie jako niezależny kardiomonitor lub jako wymienny moduł transportowy kardiomonitora FX 3000MD.

Kardiomonitor i pulsoksymetr CMS7000

Monitor pacjenta CMS7000 firmy CONTEC jest wielofunkcyjnym kardiomonitorem z funkcją pulsoksymetru w kategorii rehabilitacja postcovidowa. Umożliwia monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta w przebiegu choroby COVID-19 oraz po zakończeniu leczenia podczas rehabilitacji ozdrowienców. Używany na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej i oddziale wybudzeń, jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Przeznaczony jest także do monitorowania noworodków.

Kardiomonitor FX 3000MD modułowy

FX 3000MD jest wielofunkcyjnym kardiomonitorem umożliwiającym monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej i oddziale wybudzeń, jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Przeznaczony jest także do monitorowania noworodków.

Kardiomonitor FX 3000 kompaktowy

FX 3000 jest wielofunkcyjnym kardiomonitorem umożliwiającym monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej i oddziale wybudzeń, jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Przeznaczony jest także do monitorowania noworodków.

SYSTEM CENTRALNEGO NADZORU FX 3000C

System nadzoru FX 3000 składa się z kardiomonitorów przyłóżkowych typu FX 3000, FX 3000MD i FX 3000P oraz kardiomonitora FX 3000C pracującego jako centrala monitorująca. Transmisję danych między monitorami i centralą zapewnia szybka i bardzo nowoczesna sieć Ethernet. Takie rozwiązanie daje szerokie możliwości rozbudowy systemu oraz podłączenie go do centralnej sieci komputerowej szpitala. 

Kardiomonitor FX 3000P przenośny

FX 2000P jest przenośnym, wielofunkcyjnym kardiomonitorem umożliwiającym monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej i oddziale wybudzeń, jak również na oddziale intensywnej opieki internistycznej. Przeznaczony jest także do monitorowania noworodków.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz