Defibrylatory

Zestaw R Defibrylator AED RESCUE SAM

Zestaw R Defibrylator RESCUE SAM to półautomatyczny zewnętrzny defibrylator przeznaczony do przeprowadzania prostych, kierowanych komunikatami głosowymi i wskazówkami bezpośrednich czynności reanimacyjnych. Zestaw R Defibrylator RESCUE SAM jest lekki, zasilany bateryjnie, łatwy do przenoszenia. Defibrylator RESCUE SAM przeznaczony jest do użycia w przypadku wystąpienia migotania komór (VF) oraz częstoskurczu komorowego (VT). Zgodny z wytycznymi NFZ dotyczących sprzętu stosowanego przy rehabilitacji ozdrowieńców po przebytej infekcji koronawirusem. 

Defibrylator Lifepak 15

Następca popularnego defibrylatora Lifepak 12. Zaawansowany defibrylator z bogatymi funkcjami monitorowania przeznaczony do karetek i pojazdów ratunkowych oraz oddziałów szpitalnych.

Defibrylator Lifepak 20e

Defibrylator LIFEPAK®20e obsługuje się intuicyjnie i można go zaadaptować do różnych potrzeb. Możliwość przełączania pomiędzy defibrylacją ręczną oraz automatyczną umożliwia wykorzystywanie go przez lekarzy, pielęgniarki, paramedyków oraz personel pomocniczy.

Defibrylator Lifepak 1000

LIFEPAK 1000 to najbardziej wytrzymały defibrylator wyprodukowany przez firmę Medtronic, odporny na wstrząsy, upadki, działanie kurzu, wody i wilgoci (wskaźnik ochrony IP55).

Lifepak CR Plus

LIFEPAK® CR Plus, automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED) dla osób, które jako pierwsze udzielają pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania akcji serca.

Defibrylator DefiMax biphasic

DefiMax biphasic pracuje w następujących trybach:

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz