Nowości

Kolumna wolnostojąca do ćwiczeń siłowych HUR STAND ALONE PULLEY

Kolumna wolnostojąca HUR z systemem linowym oferuje szeroki zakres ćwiczeń w ramach jednego stanowiska. Jej uniwersalność i łatwość regulacji sprawia, że jest odpowiedni również dla osób na wózkach inwalidzkich. Dzięki swej stabilnej, wolnostojącej konstrukcji może stanąć gdziekolwiek na sali. Zastosowany mechanizm Natural Transmission sprawia, że urządzenie jest łatwe i bezpieczne w użyciu, niezależnie od szybkości wykonywanego ruchu. Dowiedz się więcej o urządzeniach HUR na stronie marki: www.hurhasmed.pl

Aparat EKG OPUS – 12 kanałowy elektrokardiograf

Opus 1 to ultranowoczesny 12 kanałowy aparat EKG, który jako jedyny na rynku posiada unikalną funkcję zmiany poziomów próbkowania do 32 000 Hz, gwarantując wyjątkową precyzję kliniczną. Aparat EKG Opus 1 wyposażony jest w 10 calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości aż 1280x800px co umożliwia jednoczesne monitorowanie wszystkich 12 odprowadzeń. Wydruk wyników na papierze termicznym 210mm x 25m lub A4  zapewnia perfekcyjny obraz diagnostyczny. Aparat OPUS 1 posiada własny twardy dysk o dużej pojemności, mogący pomieścić do 100 000 badań. Z pamięci urządzenia można bezprzewodowo eksportować badania w wielu formatach (np. pdf, xml, scp) na serwer placówki medycznej HIS lub chmurę CardioCLOUD. Zaprojektowane dodatkowe miejsce na zapasową rolkę papieru pozwala zachować ciągłość badań.

Zestaw do treningów monitorowanych MONARK 828

W kategorii "Rahabilitacja pocovidowa" przedstawiamy zestaw do treningów monitorowanych - czyli Cykloergometry MONARK z wielostanowiskowym systemem do bezprzewodowego monitorowania tętna. Oprogramowanie kontrolujące tętno uczestników, podgląd aktualnych parametrów każdego uczestnika trenującego w grupie, wyniki pomiaru wyświetlane na ekranie komputera oraz  na telewizorze. Liczba stanowisk dobierana indywidualnie.  Zestaw do treningów monitorowanych pozwala na ciągłe monitorowanie do 42 uczestników treningu.  

Koncentrator Tlenu Gess OxyFlow 5L

Urządzenie wytwarzające wysokiej jakości tlen z powietrza znajdującego się w pomieszczeniu. Znajdzie zastosowanie w domowych tlenoterapiach, m.in przy rehabilitacji pocovidowej ozdrowieńców. Koncentrator tlenowy OxyFlow sprawdzi się również w szpitalu. Generatory tlenu OxyFlow marki GESS zapewniają bardzo wysoką czystością wytwarzanego tlenu na poziomie 93%, dzięki zastosowaniu amerykańskiej technologii PSA. Charakteryzuje się zgrabną konstrukcją, która nie zabiera wiele miejsca. W koncentratorze zastosowano potrójny filtr powietrza, który oddziela drobne zanieczyszczenia i zapewnia długotrwałą pracę urządzenia.

Zestaw R Defibrylator AED RESCUE SAM

Zestaw R Defibrylator RESCUE SAM to półautomatyczny zewnętrzny defibrylator przeznaczony do przeprowadzania prostych, kierowanych komunikatami głosowymi i wskazówkami bezpośrednich czynności reanimacyjnych. Zestaw R Defibrylator RESCUE SAM jest lekki, zasilany bateryjnie, łatwy do przenoszenia. Defibrylator RESCUE SAM przeznaczony jest do użycia w przypadku wystąpienia migotania komór (VF) oraz częstoskurczu komorowego (VT). Zgodny z wytycznymi NFZ dotyczących sprzętu stosowanego przy rehabilitacji ozdrowieńców po przebytej infekcji koronawirusem. 

Spirometr ASPEL SPIRO SPM v.302

Spirometr ASPEL SPIRO SPM v.302 - jest kompaktowym, przenośnym spirometrem umożliwiającym wykonywanie badań diagnostycznych układu oddechowego m.in po przebytej chorobie COVID-19, podczas rehabilitacji pacjentów dorosłych i pediatrycznych we wszystkich placówkach służby zdrowia przez przeszkolonych pracowników. Wyposażony jest w głowicę pneumotachometryczną GPK17, przewód powietrzny PP17, klips na nos KP16 oraz papier do spirometru R112BN. Aparat może być zasilany z sieci o napięciu 90V - 260V lub z wewnętrznego akumulatora.

Nebulizator – Inhalator pneumatyczny MONSUN 2 MP2

Profesjonalny, trwały i wydajny inhalator pneumatyczny przeznaczony do precyzyjnego podawania wszystkich rodzajów leków wziewnych, działa w oparciu o zjawisko rozproszenia cieczy przy pomocy bardzo silnego strumienia powietrza. Idealnie nadaje się do leczenia oskrzeli i płuc w chorobach takich jak astma, alergia, czy pochp. Obecnie stosowany jest w sektorach leczniczych takich jak szpitale, uzdrowiska czy sanatoria. Polecany również do rehabilitacji pocovidowej ozdrowieńców i jest zgodny z wytycznymi NFZ.     

Osobisty generator jonów ujemnych tlenu – wsparcie w pocovidowej rehablitacji płuc

Urządzenie IONO-ACTIVE Mask jest polecane jako uzupełnienie rehabilitacji pocovidowej, wspomagające regeneracje płuc po przebytej infekcji koronawirusem, jak również przy łagodzeniu objawów innych chorób płuc jak astma, rozedma czy przewlekłe obturacyjne zapalenie płuc. Jonoterapia jest naturalną alternatywą dla preparatów wziewnych i sterydowych, która ma pomóc w złagodzeniu objawów oraz poprawić ogólny stan pacjenta. W urządzeniu IONO-ACTIVE jony ujemne produkowane są na poziomie ust, trafiając najkrótszą drogą prosto do pęcherzyków płucnych – najbardziej ukrwionego elementu naszego ciała. Tutaj jony przenikają do krwi i są roznoszone po całym organizmie przywracając ujemny ładunek komórkom. Pozwala to na bardzo szybkie uaktywnienie przemiany materii, dzięki czemu metabolizm komórkowy jest zwiększony, a nasz organizm może skuteczniej walczyć z chorobą, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie.  

Unit Ritter Ultimate Comfort Smart.

Unit stomatologiczny dla szkoły Ritter Ultimate Comfort Smart

Analizator składu ciała seca mBCA 525

Medyczny analizator składu ciała seca mBCA 525

AQUATIZER QZ-240 robot masujący

Robot do hydromasażu na sucho AQUATIZER QZ-240

Terapia trakcyjna

Bezoperacyjna terapia leczenia schorzeń - Terapia trakcyjna - Diatermia wysokiej częstotliwości - Terapia polem magnetycznym

HydroMassage Suchy Hydromasaż

HYDROMASSAGE to najnowsza generacja urządzeń do hydromasażu "na sucho", zapewniających znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej.

Skanlab NG Pro

NOWA METODA TERAPII POLEM ELEKTRYCZNYM WIELKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI - SKUTECZNA I BEZPIECZNA DIATERMIA

MAGCELL® Arthro

Pokonać bóle stawów... szybciej! » łatwe stosowanie » natychmiastowe działanie » w pełni mobilny » idealny do terapii domowej » czas zabiegu 5 minut

vocaSTIM®-Master

Diagnostyka i terapia niedowładów krtani oraz zaburzeń połykania • Trening głosu wspierany przez elektroterapię z ćwiczeniami fonacyjnymi z płyty CD • Stymulacja nerwów twarzowych  • Kontrola postępów terapii danego pacjenta • Najszybsze wprowadzenie do terapii: bezpośrednio przez zapamiętane programy lub indeks wskazań.
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz