Ssaki

SO-1 Ssak akumulatorowy, przenośny, w torbie transportowej

SO-1 to ssak przenośny przystosowany do użytku w pojazdach. Znajduje zastosowanie podczas udzielania pierwszej pomocy w szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR), w gabinetach lekarskich, domach opieki, hospicjach oraz w użytku domowym pacjenta.

Czytaj więcej...

SO-3 Pasat Ssak zabiegowy, przenośny lub na wózku

SO-3 Pasat to ssak przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów u pacjentów leczonych w oddziałach stomatologicznych i chirurgicznych, szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR), hospicjach.

Czytaj więcej...

FMS- System Usuwania Wydzielin

System Usuwania Wydzielin- prawdziwa korzyść dla użytkownika.

Czytaj więcej...

Ssak operacyjny SO-4

SO-4 Ogarit ssak zabiegowy, przenośny lub na wózku

SO-4 Ogarit to ssak przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów podczas zabiegów. Znajduje zastosowanie głównie w gabinetach zabiegowych i szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR).

Czytaj więcej...

Ssak operacyjny SO-5

SO-5 Tornado to ssak chirurgiczny przeznaczony do odsysania w polu operacyjnym. Znajduje zastosowanie na bloku operacyjnym, w gabinetach zabiegowych, szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR) i intensywnej opieki medycznej (OIOM).

Czytaj więcej...

Ssak SO-2

SO-2 Ogarit Ssak zabiegowy, przenośny

Ssak jest przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów u chorych w gabinetach zabiegowych, przychodniach lekarskich, domach opieki oraz w użytku domowym pacjenta.

Czytaj więcej...

New Askir 20

Łatwy do transportu ssak elektryczny przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w drobnej chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

Czytaj więcej...

New Askir 30

Łatwy do transportu ssak elektryczny przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

Czytaj więcej...

New Askir 230/12V BR

Łatwy do transportu ssak elektryczny z zasilaniem bateryjnym, sieciowym oraz poprzez standardowe 12V gniazdo zapalniczki samochodowej. Ssak przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

Czytaj więcej...

New Emivac

Niezwykle łatwy w obsłudze, ssak manualny. Służy do doraźnego odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin np. śluzu, flegmy, krwi itp. Idealne urządzenie dla pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

RES-Q-VAC

Ssak mechaniczny, ręczny typu pistoletowego, produkcja – USA. Pojemniki i cewniki dla dorosłych i dzieci o wydajności 20 l/min, możliwość zastosowania nasadki umożliwiającej odsysanie z rurki intubacyjnej

Czytaj więcej...