Audiometria

AD-226 audiometr diagnostyczny

Wysokiej jakości audiometr AD226 znakomicie sprawdza się w zastosowaniach zarówno stacjonarnych jak i przenośnych. Pozwala badać przewodnictwo powietrzne i kostne. Oszczędzająca czas audiometria automatyczna w połączeniu z interfejsem komputerowym sprawia, że AD226 jest idealny dla nowoczesnych ośrodków medycznych.

AC40 Audiometr Kliniczny

AC40 jest zaawansowanym audiometrem klinicznym z możliwością audiometrii dużych częstotliwości. Posiada zaprogramowane wstępnie i zautomatyzowane testy dla ułatwienia prezentowane na dużym ekranie LCD. AC40 standardowo jest dostarczany z audiometrią dużych częstotliwości, audiometrią wieloczęstotliwościową, MLD, wbudowanym wzmacniaczem wolnego pola i wieloma innymi.

AA222 z audiometrią słowną

AA222 jest najbardziej wszechstronnym połączeniem analizatora ucha środkowego i audiometru klinicznego. Łączy wszystkie testy diagnostyczne analizatora ucha środkowego AT235 i większość funkcji audiometru diagnostycznego AD229. AA222 jest idealny w zastosowaniach przewoźnych i w warunkach klinicznych, gdy istotne są kompaktowe wymiary. Zawiera badanie mową i testy w wolnym polu.

AT235 audiometr impedancyjny-tympanometr

AT235 jest automatycznym analizatorem ucha środkowego idealnym dla zastosowań diagnostycznych i przesiewowych. Zestaw testów w AT235 zawiera standardową tympanometrię, ETF, odruchy akustyczne ipsilateralne i kontralateralne, test zani- kania odruchu (decay) i audiometrię przewodnictwa powietrznego.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz