FMS- System Usuwania Wydzielin

FMS- System Usuwania Wydzielin

System Usuwania Wydzielin- prawdziwa korzyść dla użytkownika.

Cena:

Na zapytanie

Najwyższym priorytetem jest zapobieganie ryzyku zakażenia personelu szpitalnego jak również redukcja objętości odpadów. FMS – kompletne rozwiązanie oferujące użytkownikowi niezrównane korzyści wynikające z następujących cech systemu:

Bezpieczny i łatwy w obsłudze
Elastyczny i kompatybilny
Higieniczny
Przyjazny dla środowiska
Ekonomiczny

FMS System jednorazowy

Medela oferuje użytkownikowi nowatorski system jednorazowy:

Zbiorniki na wydzielinę wykonane z przezroczystego poliwęglanu
Tylko jedna pokrywa do wszystkich rozmiarów zbiorników
Wkłady jednorazowe (ze środkiem żelującym lub bez, jak również z dwiema końcówkami do pacjenta)
Możliwośæ automatycznego opróżnienia i mycia.

Medela FMS System Jednorazowy – bezpieczny krok w przyszłośæ.

Wkłady jednorazowe
Wkłady jednorazowe ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed przelaniem i filtrem bakteryjnym zostały zaprojektowane by ułatwiæ opróżnianie i mycie (zarówno ręczne jak i maszynowe). Higiena i bezpieczeństwo są zagwarantowane, ponieważ wkłady jednorazowe po użyciu są szczelnie zamykane, zapobiegając jakiemukolwiek wyciekowi wydzielin. Wkłady mogą byæ opróżniane i myte ręcznie lub maszynowo.

Zbiorniki na wydzieliny do systemu jednorazowego
Zbiorniki wykonane z poliwęglanu (PC) są łatwe do mycia i mogą byæ używane do systemu wielorazowego. Zbiorniki te są odporne na temperaturę do 100°C.

Pokrywy
Wielorazowa pokrywa (autoklawowalna) pasuje do wszystkich rozmiarów pojemników. Zbiorniki jak również pokrywy mogą byæ myte i dezynfekowane maszynowo.

 

FMS System jednorazowy

  Perfekcyjny system jednorazowy: przezroczyste e zbiorniki na wydzielinę z taka samą pokrywą do różnych pojemności. Jest ona wielorazowa i może byæ autoklawowalna. Dlatego odpady są zredukowane do minimum. Po użyciu wkład jest szczelnie zamykany, bez problemu transportowany i utylizowany zgodnie z lokalnymi procedurami.

Oferujemy również szeroka gamę akcesoriów, takich jak: zawory przełączające, filtry, dreny, pojemniki na próbki itp.. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością opracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

FMS System wielorazowy

Nowatorski system wielorazowy Medela:

Zbiorniki na wydzielinę wykonane z polisulfonianu, autoklawowalne
Dwie różne pokrywy odpowiednie do wszystkich pojemności, autoklawowalne
Zbiorniki na wydzielinę oraz pokrywy zaprojektowano optymalnie w celu zapewnienia bezpieczeństwa, prostoty mycia, dezynfekcji i autoklawowania.

Zbiorniki na wydzielinę oraz pokrywy zaprojektowano optymalnie w celu zapewnienia bezpieczeństwa, prostoty mycia, dezynfekcji i autoklawowania.

 Zbiorniki wielorazowe na wydzielinę
Zbiorniki mogą byæ używane zarówno do systemu jednorazowego jak i wielorazowego. Oferujemy do nich dwie pokrywy z zabezpieczeniem przed przepełnieniem. Zbiorniki i pokrywy są autoklawowalne i nadają się do maszynowego mycia i dezynfekcji. Zbiorniki FMS są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami do odsysania: ssakami elektrycznymi, regulatorami centralnej próżni i eżektorami.

Pokrywy
Dwie uniwersalne pokrywy (do pojemności: 0.25 l i 0.5 l jak również 1, 2, 3 i 5 l) są niezmiernie łatwe w obsłudze i myciu. Dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu, pokrywa i uszczelka są jedną częścią. Pokrywy są dostępne z dwiema różnymi średnicami końcówek do pacjenta, dla różnorakich zastosowań.

System wielorazowy

 Nasz perfekcyjny system wielorazowy oferuje użytkownikowi: Przezroczyste zbiorniki na wydzielinę o różnych pojemnościach (0.25, 0.5, 1, 2, 3 i 5 l), odpowiednio do używania z dwiema różnymi pokrywami. Zbiorniki i pokrywy mogą byæ opróżniane, myte, płukane i dezynfekowane zarówno ręcznie jak i mechanicznie. Obie części są autoklawowalne.

Oferujemy również szeroka gamę akcesoriów, takich jak: zawory przełączające, filtry, dreny, pojemniki na próbki itp.. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością opracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz