Ssaki

Ssak elektryczny Medela Basic

Profesjonalny ssak do różnego rodzaju odsysania zapewnia bezpieczne, łatwe i komfortowe użytkowanie. Bezolejowa, nie wymagająca konserwacji, niskoobrotowa, tłokowa pompa ssąca gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną i wyjątkowo cichą pracę nawet 24 godz./dobę, bez ryzyka przegrzania.

Medela Dominant Flex Ssak Chirurgiczny

Medela Dominant Flex to profesjonalny ssak operacyjny. Zapewnia bezpieczne, łatwe i komfortowe użytkowanie. Bezolejowa, nie wymagająca konserwacji, niskoobrotowa, tłokowa pompa ssąca gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną i wyjątkowo cichą pracę nawet 24 godz./dobę, bez ryzyka przegrzania.

Ssak akumulatorowy SO-1

SO-1 to ssak przenośny przystosowany do użytku w pojazdach. Znajduje zastosowanie podczas udzielania pierwszej pomocy w szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR), w gabinetach lekarskich, domach opieki, hospicjach oraz w użytku domowym pacjenta.

Ssak zabiegowy SO-3 Pasat

SO-3 Pasat to ssak przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów u pacjentów leczonych w oddziałach stomatologicznych i chirurgicznych, szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR), hospicjach.

Ssak zabiegowy SO-4 Ogarit

SO-4 Ogarit to ssak przeznaczony do odsysania wydzielin i płynów podczas zabiegów. Znajduje zastosowanie głównie w gabinetach zabiegowych i szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR).

Ssak chirurgiczny SO-5 Tornado

Ssak chirurgiczny przeznaczony do odsysania w polu operacyjnym. Znajduje zastosowanie na bloku operacyjnym, w gabinetach zabiegowych, szpitalnych oddziałach ratunkowych (SOR) i intensywnej opieki medycznej (OIOM).

Ssak przenośny SO-2 Ogarit

Urządzenie posiadające kompaktową, wygodną w użytkowaniu konstrukcję. Dobrze wyważony uchwyt pozwala na łatwe przenoszenie ssaka, a solidna obudowa zapewnia wieloletnią eksploatację i łatwość utrzymania czystości.

New Askir 20

Łatwy do transportu ssak elektryczny przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w drobnej chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

New Askir 30

Łatwy do transportu ssak elektryczny przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

New Askir 230/12V BR

Łatwy do transportu ssak elektryczny z zasilaniem bateryjnym, sieciowym oraz poprzez standardowe 12V gniazdo zapalniczki samochodowej. Ssak przeznaczony dla pacjentów po tracheotomiach, w chirurgii, terapii pooperacyjnej i innych. Służy do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu, flegmy itp.

New Emivac

Niezwykle łatwy w obsłudze, ssak manualny. Służy do doraźnego odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin np. śluzu, flegmy, krwi itp. Idealne urządzenie dla pierwszej pomocy.

RES-Q-VAC

Ssak mechaniczny, ręczny typu pistoletowego, produkcja – USA. Pojemniki i cewniki dla dorosłych i dzieci o wydajności 20 l/min, możliwość zastosowania nasadki umożliwiającej odsysanie z rurki intubacyjnej

  • VR Vitalis - rehabilitacja w rzeczywistości wirtualnej.
  • Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz