Styler Cream

Krem został opracowany w celu stymulacji krążenia limfatycznego. Stosuje się go przede wszystkim w prewencji i terapii cellulitu, ostrej i przewlekłej niewydolności żylno-limfatycznej kończyn dolnych, a także jako przygotowanie do zabiegów.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Krem został opracowany w celu stymulacji krążenia limfatycznego. Stosuje się go przede wszystkim w prewencji ii terapii cellulitu, ostrych i przewlekłej niewydolność żylno-limfatycznej kończyn dolnych, a tak-że jako przygotowanie do pewnych zabiegów.

Sposób użycia

Krem Styler stosuje się przynajmniej raz dziennie, najlepiej rano, a także po wysiłku fizycznym lub fizjoterapii. Krem nakłada się na ciało przy pomocy specjalnej szpatułki i delikatnie wmasowuje w skórę, zawsze od stóp w kierunku pachwin. Należy unikać niepotrzebnego podrażnienia skóry, nie wcierać kremu przy pomocy gąbki czy rękawicy do masażu. Jeżeli naszym celem jest terapia cellulitu w okolicy ud i pośladków, Krem Styler wmasowuje się od pachwin w kierunku brzucha. Jeżeli Krem Styler używany jest na kończyny górne nie wolno zapominać o zastosowaniu kremu na okolice dołu pachowego. Krem po-winien być stosowany wówczas także na okolice zewnętrznych kwadrantów biustu oraz leżące powyżej węzły chłonne. Masaż należy wykonywać zawsze w kierunku serca. Nałożenie Kremu Styler i codzienne stosowanie go po zabiegach takich jak drenaż limfatyczny, SMP czy elektrostymulacja znacznie poprawia efekty wykonanych zabiegów.

Uwaga

Regularnie stosowany Krem Styler ułatwia walkę z cellulitem. Krem jest niezwykle bogaty w składniki aktywne stymulujące krążenie limfa-tyczne. Ponieważ jest bardzo delikatny i wysoko oczyszczony może być stosowany także u małych dzieci.

Składniki

Bluszcz, arnika, azulen, nagietek lekarski, żywokost, witamina E.

Opakowanie

250 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz