Relax Balm – Roll On

Relax Balm – Roll On

Relax Balm jest bardzo wydajnym balsamem odświeżającym i rewitalizującym skórę. Chłodzi, odpręża i ma pozytywny wpływ na przepływ limfatyczny.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Balsam Relax jest specjalnym preparatem odświeżającym i rewitalizującym skórę. Chłodzi, odpręża i ma pozytywny wpływ na przepływ limfatyczny. Balsam polecany jest szczególnie do pielęgnacji stóp, łagodzi uczucie zmęczenia i obrzęki. Stosowny jest również po wysiłku fizycznym. Polecany jest dla osób, które długo stoją lub wykonują powtarzalne ruchy lub często noszą niewygodne obuwie. Jest preparatem wspomagającym aromaterapię i inne specjalistyczne zabiegi np. drenaż limfatyczny czy SPM.

Sposób użycia

Balsam Relax nakłada się na skórę i wmasowuje. Kierunek masażu powinien być zgodny ze spływem limfy. Efekt zauważalny jest natychmiast i nasila się po kilku minutach. Balsam ma wyjątkowo długotrwałe działanie chłodzące. Po zastosowaniu balsamu należy umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami.

Uwaga

Balsam Relax charakteryzuje się dużą różnorodnością, aktywnością i trwałością składników. Balsam nie zwiera syntetycznych środków chłodzących. Może być stosowany także w ciągu dnia na zmęczone, obrzęknięte nogi.

Składniki

Hamamelis, arnika, mięta, rozmaryn, mentol i kamfora, witamina F.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz