Body Peeling

Body Peeling jest preparatem gruntownie czyszczącym, który bardzo dobrze sprawdza się w pielęgnacji skóry całego ciała. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Body Peeling  z serii Weyergans High Care pełni ważną role w pielęgnacji skóry całego ciała. Pozwala na dokładne oczyszczenie skóry (w gabinecie lub w domu). Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Po użyciu pozostawia uczucie gładkiej i młodej skóry.

Sposób użycia

Body Peeling powinien być stosowany zależnie od potrzeb 1-2 razy w tygodniu. Preparat delikatnie wmasować w skórę i zmyć ciepłą woda. Po peelingu zalecane jest zastosowanie Lotion  Body Care.

Uwaga

Jeżeli naskórek jest silnie zrogowaciały peeling może być stosowany częściej. Naturalne proteiny zawarte w preparacie ułatwiają jego odbudowie i zapobiegają szorstkości skóry. Peeling do ciała nie zawiera silnych tenzydów. Substancja abrazyjna jest częściowo samo rozpuszczalna i dlatego peeling łatwo się zmywa.

Składniki

Naturalne proteiny (hydrolizaty zwierzęce), wyciąg z rumianku, alantonina, olej sojowy, organiczne oleje mineralne, siarczan meristolanu sodowego.

Opakowanie

200 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz