Waga seca 677

Elektroniczna waga do wózków inwalidzkich o dużej platformie z bardzo stabilną poręczą boczną oraz kółkami do transportu.

Cena:

Na zapytanie
 

 Nośność: 300 kg

 • Waga własna: 38 kg
 • Zasilanie: Zasilanie
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 920 x 1120 x 1150 mm / 29,9 x 2,2 x 36,6 inch dimensions tray / 760 x 55 x 930 mm dimensions tray
 • Funkcja: Hold / BMI / Auto-Hold / Rolki transportowe / TARA / Pre-TARA

Elektroniczna waga do wózków inwalidzkich z poręczą i rolkami transportowymi

Stabilna, funkcjonalna i mobilna: seca 677 jest wagą uniwersalną dzięki obszernej platformie i stabilnej poręczy. Pacjentów można ważyć w pozycji siedzącej na krześle lub na wózku inwalidzkim. Poręcz stanowi cenne oparcie dla osób wątłych lub z ograniczeniem ruchowym. Duża nośność seca 677 sprawia, iż jest ona idealna do ważenia bardzo ciężkich osób. Po użytku wystarczy parę ruchów, aby złożyć wagę i tym samym zaoszczędzić miejsce do przechowywania. Również taka pozycja jest bezpieczna dzięki mocnej blokadzie między poręczą a platformą. Złożona poręcz służy jako uchwyt – wagę daje się wygodnie przemieszczać na kółkach transportowych. Ważenie jest proste i przyjazne dla użytkownika dzięki czytelnemu, intuicyjnie obsługiwanemu wyświetlaczowi znajdującemu się na wysokości biodra oraz szczególnie dzięki dodatkowym funkcjom TARA, HOLD i BMI.

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz