Waga seca 657

Elektroniczna waga platformowa do wózków inwalidzkich oraz leżanek na kółkach, o dużej nośności z rolkami do transportu.

Cena:

Na zapytanie
 
 • Nośność: 300 kg
 • Waga własna: 46,2 kg
 • Zasilanie: Zasilanie
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 893 x 87 x 1.655 mm / 29,9 x 2,2 x 57,9 inch dimensions tray / 760 x 55 x 1470 mm dimensions tray
 • Funkcja: Hold / BMI / Rolki transportowe / TARA / Pre-TARA

Elektroniczna waga platformowa z innowacyjną funkcją pamięci

Szczególnie duża platforma wagi seca 657 umożliwia ważenie pacjentów na wszystkich powszechnie stosowanych noszach. Pacjenci mogą być również ważeni siedząc na wózku inwalidzkim lub krześle. Wyjątkową cechą seca 657 jest nowa funkcja pamięci. Ta praktyczna funkcja jest znacznym ułatwieniem, w szczególności na oddziale ratunkowym: najpierw określana jest waga pacjenta i noszy lub wózka inwalidzkiego. Następnie ważone są same nosze lub wózek inwalidzki, a waga netto pacjenta ukazuje się automatycznie na wyświetlaczu. Waga jest dostarczana wraz z przewodowym wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz obsługiwany jest intuicyjnie i wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcji. Dzięki funkcji pre-TARA, dodatkowa waga noszy lub wózka inwalidzkiego odejmowana jest bezpośrednio do całkowitej wagi w procesie ważenia. Funkcja BMI pozwala określić stan odżywienia pacjenta. Dzięki stabilnej konstrukcji i nośności do 300 kg, seca 657 bez trudu zważy nawet bardzo otyłe osoby. Z pomocą praktycznych rolek i wbudowanych uchwytów można ją transportować i użytkować w różnych miejscach.

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz