LASS expert

LASS expert

Terapeutyczny laser LASS-Expert jest używany głównie do leczenia dużych obszarów (np. urazów, artropatii, napięć mięśniowych na dużą skalę i zastosowań dermatologicznych).

Cena:

Na zapytanie

Terapeutyczny laser LASS-Expert jest używany głównie do leczenia dużych obszarów (np. urazów, artropatii, napięć mięśniowych na dużą skalę i zastosowań dermatologicznych). Pracuje z 21 diodami laserowymi o mocy 100 mW każda (2100 mW całkowitej mocy wyjściowej) w trybach pracy ciągłej, alfa, Nogier, Bahr, Reininger i wieloczęstotliwościowej lub dowolnie wybieranych częstotliwościach.
Zgodnie z aktualnymi odkryciami naukowymi, zastosowany laser ma długość fali 808 nm i ma najlepsze wartości dla głębokości penetracji i biostymulacji.

W przypadku wskazań takich jak urazy, choroby stawów lub wskazania dermatologiczne, prysznic laserowy można łatwo przesuwać po obszarze zabiegowym dzięki ergonomicznej konstrukcji. Opcjonalnie dostępny jest statyw, który umożliwia bezpieczne trzymanie urządzenia podczas dłuższych zabiegów. Oznacza to, że terapeuta ma wolne ręce, podczas gdy pacjent jest poddawany dłuższemu zabiegowi z użyciem prysznica laserowego. Dodatkowe wymienne adaptery umożliwiają inne zabiegi. Nasadka grzebieniowa jest odpowiednia do leczenia owłosionych obszarów ciała, w szczególności skóry głowy. Dodatkowy adapter punktowy jest dostępny do leczenia punktów tkliwych i spustowych, punktów przykręgosłupowych itp.

Prysznic laserowy

 • Prysznic laserowy z 21 mocnymi diodami laserowymi do zabiegów powierzchniowych
 • Wysoka gęstość lasera na 55 cm² powierzchni zabiegowej
 • Możliwość indywidualnego dostosowania dawki, wydajności i czasu terapii
 • Wymienny adapter ze zintegrowanym szkłem ochronnym dla higienicznej i szybkiej pracy
 • Wizualizacja obszaru zabiegowego za pomocą czterech czerwonych diod świetlnych

 

Akcesoria:

Możliwość konwersji za pomocą jednego kliknięcia: grzebień laserowy i adapter punktowy (akcesoria opcjonalne)

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz