FRIGOSTREAM

FRIGOSTREAM

Kompaktowy aparat do krioterapii FRIGOSTREAM oferuje optymalną wydajność, zajmując przy tym bardzo małą powierzchnię. Urządzenie generuje zimne powietrze z regulacją siły nadmuchu i tym samym pozwala na efektywne schładzanie wybranych powierzchni ciała.

Cena:

Na zapytanie

OPIS APARATU:

Kompaktowy aparat do krioterapii FRIGOSTREAM oferuje optymalną wydajność, zajmując przy tym bardzo małą powierzchnię. Urządzenie generuje zimne powietrze z regulacją siły nadmuchu i tym samym pozwala na efektywne schładzanie wybranych powierzchni ciała. W przypadku prawidłowego stosowania nie ma ryzyka odmrożeń.

FRIGOSTREAM wykorzystuje bezpłatne medium zabiegowe – powietrze. Dzięki temu aparat jest zawsze gotowy do pracy i użytkownik nigdy nie ma problemów z dostawą źródła schładzania. Dostępne są dodatkowe końcówki zabiegowe i ramię podtrzymujące (opcjonalnie), co umożliwia aplikację optymalnie dostosowaną do wskazania.

AKCESORIA STANDARDOWE:

1 Wąż
1 Dysza grzebieniowa
1 Adapter do dysz wymiennych
1 Dysza 5mm
1 Dysza 10mm
1 Dysza 15mm

Złącze:

kp-24-1

Adapter do dysz wymiennych:

kp-24-2

Dysza 5mm:

kp-24-3

Dysza 10mm:

kp-24-4

Dysza 15mm:

kp-24-4

Wąż do zabiegów laserowych:

kp-24-7

WSPÓŁPRACA Z LASERAMI:

Aparat FRIGOSTREAM jest również dostępny w wersji wyposażonej w cieńszy wąż zabiegowy, do pracy przy zabiegach z wykorzystaniem laserów.

kp-24-5

 

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz