WellWave

Zogniskowana fala uderzeniowa oparta na technologii piezoelektrycznej •  Precyzyjna aplikacja w miejscu zmienionym chorobowo •  Głębokość penetracji ustalana za pomocą podkładów żelowych •  Natychmiastowy start terapii poprzez wielofunkcyjny pulpit sterujący •  W pełni kontrolowana i bezbolesna aplikacja energii na 20 poziomach intensywności •  Kompaktowy, ergonomiczny aplikator zabiegowy.

Cena:

Na zapytanie
OPIS APARATU

WellWave jest urządzeniem do terapii zogniskowaną falą uderzeniową. Aparat jest obsługiwany za pomocą panelu zawierającego przyciski obsługi i czytelny wyświetlacz. Dzięki takiej konstrukcji, wszystkie parametry są precyzyjnie dobierane i kontrolowane.

Aplikator zabiegowy F7 G3 jest przeznaczony do zastosowania miejscowego. Głębokość penetracji jest ustalana poprzez użycie wymiennych podkładów żelowych o różnej grubości. Energia impulsów może być regulowana na 20 poziomach intensywności. Częstotliwość impulsów jest regulowana w zakresie 1-8Hz. Wyższe częstotliwości impulsów pozwalają skrócić czas zabiegu.


TERAPIA ZOGNISKOWANĄ FALĄ UDERZENIOWĄ:

Energia fali uderzeniowej jest generowana przez kilkaset piezoceramicznych kryształów zamontowanych w aplikatorze zabiegowym. Kryształy są ułożone jak mozaika wewnątrz aplikatora i są wzbudzane za pomocą wyładowania elektrycznego. Pod wpływem krótkiego impulsu wysokiego napięcia elementy piezoceramiczne rozszerzają się o kilka mikrometrów wzdłuż swojej osi, wytwarzając falę uderzeniową.

Cechą charakterystyczną fali piezoelektrycznej jest precyzyjne skoncentrowanie fali w miejscu zmienionym chorobowo w celu uzyskania maksymalnej skuteczności na obszarze leczenia. Duża średnica i duży kąt apertury w aplikatorach powodują, że energia fali jest skupiona w obrębie miejsca poddanego leczeniu, a poza tym obszarem –  na powierzchni skóry –  energia fali jest niska, co minimalizuje odczucia bólowe.


Terapia falą uderzeniową jest z powodzeniem używana bólowych układu mi꜁niowo-szkieletowego. Szczególne zastosowanie znajduje w leczeniu zespołu bólu mi꜁niowo-powięziowego, urazów mi꜁ni, terapii punktów spustowych oraz ostrych i przewlekłych urazów sportowych.
Firma PHYSIOMED popiera technologię fali piezoelektrycznej, ponieważ uznawana jest ona za jedną z najbardziej precyzyjnych, skutecznych i ekonomicznych technologii wytwarzania fal uderzeniowych. Według nas, piezoelektryczna fala uderzeniowa stanowi wzorzec techniki fali uderzeniowej w terapii.

AKCESORIA STANDARDOWE:

1 Przewód wyrównania potencjałów
1 Wyłącznik nożny (1 pedał)
1 zestaw podkładów żelowych F7 G3 z kasetą do przechowywania
1 Kabel zasilania
1 Instrukcja obsługi
1 Wózek
1 Aplikator F7 G3
1 Żel do ultradźwięków 850 ml


WellWave z aplikatorem F7 G3

Aplikator zabiegowy F7 G3


WellWave zabieg aplikatorem

Terapia punktów spustowych z wykorzystaniem zogniskowanej fali uderzeniowej

WellWave z wózkiem

                     WellWave z wózkiem

DANE TECHNICZNE

Klasa ochronna 1, Type B
Zasilanie 230 V ±10 % lub 115 V ±10 %
Częstotliwość 50 –  60 Hz
Pobór prądu 0.7– 0.6 A (at 230 V)
Pobór mocy 150VA

 

Regulacja energii 20 poziomów
Wymiary 450 x 325 x 185 mm (S x W x G)
Waga 12 kg
Producent Richard Wolf GmbH

Aplikator zabiegowy F7 G3

Głębokość penetracji 0 – 30 mm
Kąt rozwarcia 83 °
Gęstość energii 0.04 – 0.4 mJ / mm2
Zakres ciśnienia 7 – 49 MPa
Częstotliwość impulsów 1 – 8 Hz


Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz