BODY STAR

Aparat umożliwia przeprowadzenie trzech rodzajów zabie­gów: Program Isotone, Lipoliza, Program Polyshape.

Cena:

Na zapytanie

 

BODYSTAR – nadaje sylwetce właściwy kształt

Najmłodsze dziecko firmy Weyergans High Care to urządzenie Bodystar, które łączy w sobie wiele możliwości terapii ciała. Nowoczesne technologie mi­kroprocesorowe połączono z funkcjonalnym, łatwym do obsługi panelem stero­wania. Aparat jest przyjemny w obsłudze, łatwy do transportu, nie zajmuje wiele miejsca. Nowoczesna technologia zapewnia pełen sukces i maksymalne bez­pieczeństwo terapii. Aparat umożliwia przeprowadzenie trzech rodzajów zabie­gów: Program Isotone, Lipoliza, Program Polyshape.

Program Isotone

Jednym z najbardziej popularnych programów aplikowanych przy pomocy urzą­dzenia jest Program Isotone. Jest to zabieg ujędrniający, wyjątkowo intensywny i skuteczny. Niezależnie od miejsca poddawanego terapii sukces jest gwaranto­wany. Wystarczy tylko przykleić samoprzylepne elektrody i zaprogramować urządzenie. Zabieg trwa 15-30 minut w zależności od powierzchni. Zalecamy wykonanie serii 7-12 zabiegów, najlepiej 2 razy w tygodniu.

Lipoliza

Człowiek magazynuje w sobie około 10 kg tłuszczu. Te zapasy tłuszczowe, ma­gazynowane w postaci trójglicerydów, pokrywają zapotrzebowanie kaloryczne na ponad 6 tygodni. Osoby z wiotką tkanką tłuszczową i cellulitem magazynują zwykle dużo więcej tłuszczu. U takich osób dochodzi do obrzmienia komórek tłuszczowych i ich„zlewania się”, zjawisko to odpowiada m.in. za tworzenie się efektu„bryczesów”. Naturalny rozkład depozytów tłuszczu, zwany lipoliza, jest procesem enzymatycznym. Proces lipolizy może być również stymulowany przez czynniki zewnętrzne, np. niewielki prąd elektryczny. Metoda elektrolipolizy została potwierdzona medycznie, została uznana za bezpieczną i jest używana przez lekarzy na całym świecie. Prąd elektryczny dostarczany jest do tkanek za pomocą 15-20 cm igieł (zabieg lekarski) lub specjalnych elektrod (zabieg kos­metyczny)

 

Program Polyshape

Firma Weyergans jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła do kosmetyki prądy o różnych kształtach impulsu: sinusoidalne, prostokątne, trapezoidalne itp. Prądy te mogą być aplikowane jednorazowo, dzięki czemu dochodzi do zwiększenia wymiany jonowej w skórze, tkance mięśniowej i tłuszczowej. Wy­starczy przykleić elektrody i zaprogramować urządzenie. Zabieg trwa 15-30 mi­nut w zależności od powierzchni. Zalecamy wykonanie serii 7-12 zabiegów, naj­lepiej 2 razy w tygodniu. Obszar poddany zabiegowi otrzymuje odpowiednią ilość tlenu, składników odżywczych i substancji ochronnych, powoduje to zna­czną regenerację tkanek. Ten rodzaj zabiegu zapobiega przyzwyczajeniu się tkanki mięśniowej do zabiegów z zastosowaniem prądu elektrycznego. Ponie­waż prąd dostarczany do tkanek stale się zmienia, tkanki muszą pracować intensywniej. Rezultaty zabiegu są niezwykle spektakularne, a czas zabiegu jest krótszy od podobnych terapii. Bodystar daje Ci szansę zaoferowania pacjentom terapii na najwyższym poziomie!

 

 

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz