Thalia

TALIA EVOLUTION to profesjonalna wanna terapeutyczna i perfekcyjna wanna dla spa.

Cena:

Na zapytanie

Dzięki temu znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy: jednocześnie leczymy ciało i duszę oraz poprawiamy urodę! To wanna idealna dla zabiegów kosmetycznych (algi, olejki, etc.) i dla tych, którzy oczekują silnego, efektywnego masażu.

jeden.gif
TALIA EVOLUTION to wanna w pełni automatyczna (automatyczny masaż sekwencyjny, automatyczne napełnianie i opróżnianie, automatyczna dezynfekcja). W związku z rosnącą liczbą osób otyłych i bardzo otyłych w populacji, specjalnie poszerzono część miednicy i ud, aby wanna mogła skutecznie służyć każdemu. To konstrukcja na miarę współczesnych potrzeb: dla osób o znacznej nadwadze, a jednocześnie zapewnia niebywały komfort osobom o drobnej budowie ciała!
 

Bóle odcinka lędźwiowo-krzyżowego to udręka wielu osób, bez względu na wiek, wskutek pracy (biurko/komputer, samochód, etc.) trybu życia, itd. SOMETHY wprowadza SUPRAMASS: specjalną dyszę rotacyjną o sile 94 mikro-dysz(!), dającą znakomity efekt masażu newralgicznej części ciała. 

Dysze-FLEX: rozwiązanie unikalne do masażu odcinka szyjnego – dysze elastyczne, które można ustawiać dowolnie: perfekcyjny masaż odcinka szyjnego dla każdego, bez względu na wzrost!

Wanna posiada 96 mikro-dysz ze stali nierdzewnej, dyszę SUPRAMASS i 60 dysz do masażu powietrznego + 2 dysze FELX na kark – razem: 252 punkty masażu!

 

thalia03.jpg

Doskonały masaż sekwencyjny dla największych miłośników hydromasażu! Układ mikro-dysz podzielony jest na 11 stref terapeutycznych, ciśnienie przechodzi z jednej strefy do kolejnej zapewniając intensywny masaż w każdej strefie! 

Nowy, komputerowy panel sterowania: gotowe programy zabiegowe (relaks, drenaż, masaże częściowe), możliwość definiowania własnych programów, przyciski do szybkiej obsługi, komunikuje się z wanną bezprzewodowo! Dzięki temu panel można ustawić na krawędzi wanny lub w dowolnym miejscu, tak aby zachować pełną kontrolę nad urządzeniem i nie przerywać relaksu osobie korzystającej z zabiegu!

 

THALIA EVOLUTION to nieporównywalna wanna all inclusive:

hydromasaż,

hydromasaż z napowietrzaniem,

kąpiel perełkowa,

kąpiel ozonowa,

sekwencyjny masaż automatyczny, masaż w wybranych strefach,

drenaż limfatyczny

masaż podwodny,

koloroterapia,

automatyczna dezynfekcja,

konstrukcja bez podwójnego dna – najwyższy poziom higieny,

bezprzewodowy panel sterowania

   i wiele więcej!

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz