AGORA

Wieloosobowa wanna AGORA – Trójkątny kształt wanny AGORA pozwala na urządzenie 3 oddzielnych stanowisk terapeutycznych.

Cena:

Na zapytanie

Najwyższej klasy wanna terapeutyczna zdecydowanie wyróżniająca się cechami:

 • konstrukcja umożliwiająca wykonywanie ćwiczeń ruchowych w szerokim zakresie
 • ograniczone zużycie wody, znacznie redukujące koszty eksploatacji – unikalny system dezynfekcji gwarantujący najwyższy poziom czystości wody
 • kształt i gabaryty wanny pozwalające na instalację w każdym pomieszczeniu
 • ciśnienie robocze do 6 bar
 • najbogatsze wyposażenie standardowe
 • bogaty wybór wyposażenia dodatkowego

Ponad 2000 zestawów zainstalowano tylko we Francji Wykorzystując system filtrowania opracowany przez SOMETHY użytkownik ma zapewnioną ciągłą czystość wody przez okres do 15 dni i przez ten czas nie jest konieczna wymiana wody w wannie.

Trójkątny kształt wanny AGORA pozwala na urządzenie 3 oddzielnych stanowisk terapeutycznych:

 • główne stanowisko jest wyposażone w trzy pary obrotowych dysz na odcinek barku, bioder i kończyn dolnych; a także uchwyty rąk dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta
 • stanowisko do masażu odcinka grzbietowego jest wyposażone w dwie obrotowe dysze, umieszczone tak, aby obejmowały działaniem odcinek grzbietowy i lędźwiowy
 • stanowisko do masażu relaksującego jest wyposażone w 8 mikrodysz, które umocowane są na powierzchni wanny i obejmują działaniem odcinek grzbietowy
 • wymiary wewnętrzne wanny zostały dobrane tak, aby pozwalały na odpowiednie ułożenie pacjenta oraz prowadzenie ćwiczeń dwóch pacjentów jednocześnie.

MarisAgora_resize.jpg

Najważniejsze cechy wanny AGORA:

 1. Trójkątny kształt wanny pozwala na wykonywanie wszystkich rodzajów ćwiczeń przy minimalnym zużyciu wody (1200l). Kształt wanny pozwala na zainstalowanie wyposażenia terapeutycznego w każdym rogu wanny. Ponadto wannę można łatwo zainstalować nawet w niewielkich pomieszczeniach.
 2. Wewnętrzne wymiary wanny AGORA zapewniają możliwość wykonywania wszelkiego rodzaju ćwiczeń i zabiegów
 3. Wanna wykonana jest z akrylu, formowanego termicznie, odpornego na oddziaływanie chemiczne i mechaniczne, o doskonałym współczynniku izolacji termicznej. Dodatkowo wanna jest wzmocniona specjalną warstwą kompozytu.
 4. Obudowa zewnętrzna składa się z elementów wykonanych z tworzywa wysokiej jakości, dostosowanych do kształtu wanny, łączonych aluminiowymi listwami.
 5. Szkielet konstrukcji wykonany z zabezpieczonego przed korozją metalu, z regulacją wysokości w celu zniwelowania wszelkich nierówności podłoża.
 6. Uchwyty rąk wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej (316L), rozmieszczone ergonomicznie przy stanowiskach terapeutycznych i przymocowane do pionowychelementów konstrukcji wanny w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.
 7. Szerokie krawędzie (12,5cm) pozwalają na posadzenie pacjenta podczas przenoszenia oraz umożliwiają terapeucie zajęcie wygodnej pozycji podczas wykonywania zabiegu.
 8. Ergonomiczny kształt wanny oraz nieco wypukłe dno zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu stabilności pacjenta w trakcie zabiegu i umożliwieniu drenażu.
 9. W wyposażeniu zestaw do czyszczenia i konserwacji.
 10. Niezależny panel sterowania składający się z systemu filtrującego z łatwo wymiennym wkładem (czystość filtrowania: 20m) i obwodu kontrolującego temperaturę. Obwód ten jest kontrolowany przez programowalny termometr wyposażony w system bezpieczeństwa ograniczający temperaturę wody, wskaźnik zanieczyszczenia filtra, zegar systemu filtrującego oraz termostat, sprzężony z samoczynnym wyłącznikiem elektromagnetycznym, zabezpieczający przed niepożądanym wzrostem temperatury wody. Ponadto panel sterowania zawiera przełączniki sterujące funkcjami masażu i sprężarkę doładowującą, wykonaną ze stali nierdzewnej, z zaworami sterowanymi silnikiem zdecydowanie bardziej niezawodnym niż zwykłe elektrozawory, których niezawodność jest mniejsza. Otwieranie zaworów jest sterowane elektronicznie w celu zapewnienia odpowiedniego ciśnienia.
 11. Funkcja hydromasażu przy pomocy ruchomych dysz i mikrodysz składających się na poszczególne stanowiska terapeutyczne wanny:11a) stanowisko do masażu wyposażone w dwie dysze obrotowe, umieszczone jedna nad drugą, przeznaczone do wykonywania masażu grzbietowych i lędźwiowo-krzyżowych odcinków kręgosłupa11b) stanowisko do masażu wyposażone w dysze obrotowe, rozmieszczone symetrycznie, przeznaczone do zabiegów na obszarze łopatek i ramion, bioder i brzucha oraz hydromasażu odc. udowo-rzepkowego.11c) stanowisko do masażu wyposażone w 8 mikrodysz, umieszczonych na wannie dla całkowitego masażu odc. grzbietowo-lędźwiowego 11d) stanowisko do masażu wyposażone w 1 ruchomą dyszę, przeznaczone do masażu stóp lub odc. lędźwiowo-krzyżowegoFunkcje masażu mogą być obsługiwane łącznie bądź pojedynczo, przy użyciu przełączników znajdujących się na panelu sterowania. Dostępne ciśnienie robocze do 6 bar. Ciśnienie jest kontrolowane za pomocą manometru wbudowanego w panel sterowania. Wybrane modele mogą być wyposażone w elektroniczny sterownik (na panelu sterowania) umożliwiający wykonywanie automatycznych cykli zabiegowych, ze zmiennymi fazami masażu i przerw, na różnych obszarach poddawanych zabiegowi.
 12. Wąż do masażu ręcznego (2,3m) z obrotową końcówką zabiegową znacznie ułatwiającą pożądane ustawienie dyszy zabiegowej. Wąż wyposażony jest w 3 zmienne dysze.
 13. Masaż powietrzny za pomocą 20 mikrodysz umieszczonych na dnie wanny. Przepływ “turbo” jest uruchamiany za pomocą wyłącznika na panelu sterowania – przepływ 1200 l/min. dzięki wbudowanemu kompresorowi. 
  UWAGA:Wybrane modele mogą być wzbogacone o funkcję masażu powietrznego wraz z kąpielą ozonową.
 14. Wanna szybko napełnia się przez baterię bezpośrednio podłączoną do doprowadzenia Wody za pomocą giętkich rurek.
 15. Za jednym naciśnięciem strumień wody można skierować do wbudowanego prysznica.
 16. Zanieczyszczona woda jest wypompowywana przez przelew umieszczony na linii wody. Przelew jest wyposażony w specjalną siatkę filtrującą , która zatrzymuje większe zanieczyszczenia. Następnie woda przepływa do obwodu filtrującego.
 17. Oczyszczona woda przepływa z powrotem do wanny przez dyszę.

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz