vacuSPORT

Akcelerator Regeneracji Fizycznej

Zwiększona wydolność poprzez znacznie szybszą regenerację

Cena:

Na zapytanie

121-103-large


 

vacusport-accelerating-your-success

W sporcie zawodowym faza regeneracji może być co najmniej tak istotna jak sam trening.

Okres pomiędzy dwiema sesjami ćwiczeń wykorzystywany jest na regenerację organizmu sportowca w możliwie najkrótszym czasie, dotyczy to zwłaszcza dyscyplin wykorzystujących układy mięśniowe dolnej części ciała.

Wszyscy światowej klasy sportowcy postępują według perfekcyjne opracowanych programów treningowych, ale ci, którzy mają możliwość skrócenia czasu regeneracji, będą mogli nie tylko ćwiczyć ciężej i bardziej intensywnie od ich konkurentów ale także znacznie szybciej osiągnąc szczytową formę.

Akcelerator regeneracji fizycznej VACUSPORT® to zupełnie nowe rozwiązanie stworzone do poprawy wydolności sportowców.

vacusport-runners-bikes


VACUSPORT®: szybsza regeneracja i poprawa wydolności.

Metoda:
Zwiększona perfuzja tkanek i mięśni prowadząca do usunięcia produktów metabolizmu komórkowego

Efekt:
Przyspieszona redukcja poziomu mleczanu i kinazy kreatynowej

vacusport-athletee

Technika:
Zwiększenie mikrokrążenia i pobudzenie kapilaryzacji poprzez rytmiczne rozszerzanie i zwężanie kapilar wywołane naprzemiennymi zmianami ciśnienia dodatniego i ujemnego wokół dolnej części ciała (ta technika jest często porównywana do zewnętrznego, drugiego serca).
VACUSPORT® wykorzystuje technologię stosowaną w medycynie kosmicznej, która została udoskonalona dla potrzeb poprawy wydolności sportowców. Co bardzo istotne: efekt zabiegów w VACUSPORT® jest odczuwalny natychmiast.

Wyniki badań laboratoryjnych przed i po treningu potwierdziły zwiększenie wytrzymałości aerobowej i anaerobowej. Dodatkową korzyścią jest efekt mikro-trakcji, odciążający odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Wyposażenie opcjonalne: wbudowany moduł magnetoterapii 3mT, 160Hz, oddzielny wyświetlacz LCD.
W przypadku sportowców, którzy oprócz normalnego programu regeneracyjnego wykorzystują VACUSPORT®, wynikające z tego korzyści są oczywiste. Poza subiektywną, ogólną poprawą jak np. redukcja bólu mięśni po treningu, pomiary krwi potwierdzają jednoznacznie szybszą i lepszą regenerację.”

Dr med. Dietmar F. Alf
światowy ekspert w dziedzinie medycyny sportowej Instytut Medycyny Sportowej Olympic Base Rhein-Ruhr, Essen, Niemcy

vacusport-front

Stosowanie VACUSPORT® prowadzi także do koncentracji endorfin w mózgu, co potwierdziły szeroko prowadzone badania naukowe. To automatycznie skutkuje poprawą samopoczucia sportowca, nawet po najbardziej wyczerpującej sesji treningowej. VACUSPORT® umożliwia sportowcom uzyskanie przewagi w ich dyscyplinie.

VACUPORT® posiada specjalnie opracowane programy zabiegowe dla sportowców, m.in. regeneracja po treningu, redukcja poziomu kwasu mlekowego, oczyszczanie mięśni z produktów metabolizmu, poprawa i optymalizacja wydolności, trening naczyniowy, urazy i kontuzje, leczenie ran i otarć, program mikro-trakcji.

Proces zabiegowy oraz cechy techniczne są chronione międzynarodowymi patentami. VACUSPORT® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Weyergans High Care AG.


 

vacusport-logo

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz