Inhalator ultradźwiękowy

Nebulizator – Inhalator pneumatyczny MONSUN 2 MP2

Profesjonalny, trwały i wydajny inhalator pneumatyczny przeznaczony do precyzyjnego podawania wszystkich rodzajów leków wziewnych, działa w oparciu o zjawisko rozproszenia cieczy przy pomocy bardzo silnego strumienia powietrza. Idealnie nadaje się do leczenia oskrzeli i płuc w chorobach takich jak astma, alergia, czy pochp. Obecnie stosowany jest w sektorach leczniczych takich jak szpitale, uzdrowiska czy sanatoria. Polecany również do rehabilitacji pocovidowej ozdrowieńców i jest zgodny z wytycznymi NFZ.   

Nebulizator – Inhalator pneumatyczny Nebuflaem F2000

Nebulizator pneumatyczny Nebulflaem Super F 2000 to najbardziej profesjonalny inhalator z tej grupy nebulizatorów. Jeżeli potrzebujesz inhalatora do długotrwałego leczenia inhalacyjnego lub dla kilku domowników powinieneś wybrać właśnie ten sprzęt. Jest wyjątkowo trwały, możesz go używać przez wiele lat. Producent – włoska firma Flaem Nuova gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia przez 2000 godzin. Ponadto niezwykle rzadko spotykana w inhalatorze pneumatycznym wydajność 0,65 ml/min przyczynia się do skrócenia czasu zabiegu.  Inhalator przeznaczony jest do leczenia środkowych i dolnych partii dróg oddechowych. Wyposażony jest w wydajny nebulizator Rapid Flaem 4 z systemem zaworów wdechowo-wydechowych, który zapewnia skuteczną i komfortową inhalację najniższych obszarów płuc. Trwała i cicha sprężarka inhalatora umożliwia częste użytkowanie przez długi czas i dlatego również świetnie nadaje się do intensywnej pracy w szpitalu. Gwarancję, jakości zapewnia Jednostka Certyfikująca TÜV. Należy do sprzętów polecanych przy rehabilitacji osób po przebytej infekcji koronawirusem. 

Nebulizator – inhalator pneumatyczny z wibroaerozolem MONSUN 1 MP1

Profesjonalny, trwały i wydajny inhalator pneumatyczny z wbudowanym modułem pulsacji aerozolu. W sposób precyzyjny podaje wszystkie rodzaje leków wziewnych. Działanie inhalatora MONSUN 1 MP1 oparte jest na zjawisku rozpraszania cieczy w nebulizatorze przy pomocy silnego strumienia powietrza. Dodatkowo inhalator MONSUN 1 MP1 posiada wbudowany pulsator, który umożliwia wytworzenie wibroaerozolu, tj. aerozolu wzbogaconego o falę akustyczną. Badania dowodzą, że klasyczna terapia aerozolowa jest powszechnie stosowana w przypadkach chorób górnych dróg oddechowych i zatok przynosowych. Jednakże wadą tradycyjnego aerozolu jest to, że penetruje on obszar zatok dopiero po długim czasie inhalacji w niewielkich dawkach, co znacznie ogranicza skuteczność takiej terapii. Inhalator pneumatyczny MONSUN 1 MP1 stosuje się przy leczeniu schorzeń oskrzeli i płuc, zatok nosowych, gardła i krtani oraz przy takich chorobach jak astma, alergia, pochp, itp. MONSUN 1 MP1 to kompleksowa terapia dróg oddechowych. Polecany również do rehabilitacji pocovidowej ozdrowieńców i jest zgodny z wytycznymi NFZ.   

Nebulizator – inhalator pneumatyczny sterowany oddechem MARIN MP3

Nabulizator pneumatyczny MARIN MP3 to innowacyjne i rewolucyjne rozwiązanie w branży medycznej, polecane przy rehabilitacji ozdrowieńców po przebytej chorobie COVID-19. Inhalator pneumatyczny MARIN MP3 wykorzystywany jest przy leczeniu oskrzeli i płuc w chorobach takich jak astma, alergie, mukowiscydoza i inne. Tryb synchroniczny, który został zastosowany w MARIN MP3, polega na rozpylaniu substancji leczniczej wyłącznie w pierwszej fazie wdechu pacjenta. Tym sposobem depozycja leku w płucach staje się maksymalnie skuteczna, a straty aerozolu podczas wydechu są niezauważalne. Inhalator pneumatyczny MARIN bezustannie dopasowuje czas generowania aerozolu do zmian częstotliwości oddechu pacjenta. Umożliwia to przede wszystkim dużą oszczędność leków oraz zwiększoną skuteczność terapii, ponieważ inhalator „pilnuje“ małego pacjenta, by przyjął całą zaleconą przez lekarza dawkę . Inhalator wytwarza również wibroaerozol skuteczny w leczeniu schorzeń zatok, gardła i krtani. 
 

Inhalator ultradźwiękowy TAJFUN 2 MU2

Inhalator ultradźwiękowy TAJFUN 2 MU2 z możliwością zapamiętania wszystkich ustawień. Ten bezgłośny inhalator wyleczy drogi oddechowe, oczy i skórę 100 pacjentów dziennie. Działanie inhalatora TAJFUN 2 MU2 opiera się przede wszystkim na mechanizmie rozproszenia cieczy przy pomocy fal ultradźwiękowych, które wytwarzają aerozol przenoszący substancje lecznicze. Znajduje swoje zastosowanie w szpitalach, uzdrowiskach i ambulatoriach. Należy do sprzętów polecanych przy rehabilitacji osób po przebytej infekcji koronawirusem. 
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz