Stoły do tenisa

Stół do tenisa stołowego KETTLER INDOOR K5

Stół KETTLER BLUE SERIES INDOOR K5 przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach. Model dedykowany jest początkującym graczom oraz osobom, które traktują grę w ping ponga jako hobby. Może być także używany w szkołach i klubach sportowych. Wykonany jest zgodnie z normą DIN EN 14468. Klasa B.

Stół do tenisa stołowego KETTLER INDOOR K1

Stół KETTLER INDOOR K1 przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach. Stanowi idealny wybór dla osób początkujących. Piłka na stole zachowuje się w sposób przewidywalny dla gracza, dzięki czemu nauka gry staje się przyjemniejsza oraz bardziej skuteczna. Blat stołu wykonany z wielowarstwowej płyty drewnianej o grubości 16 mm. Nieodporny na warunki atmosferyczne.

Stół do tenisa stołowego KETTLER OUTDOOR K1

Stół KETTLER OUTDOOR K1 przeznaczony jest do gry w tenisa stołowego na zewnątrz. Dzięki specjalnie dobranym materiałom, stół jest odporny na działanie wody oraz wykazuje sporą odpornością na uderzenia. Stanowi idealny wybór dla osób początkujących. Piłka na stole zachowuje się w sposób przewidywalny dla gracza, dzięki czemu nauka gry staje się przyjemniejsza oraz bardziej skuteczna.
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz