Siłownie

Kolumna wolnostojąca do ćwiczeń siłowych HUR STAND ALONE PULLEY

Kolumna wolnostojąca HUR z systemem linowym oferuje szeroki zakres ćwiczeń w ramach jednego stanowiska. Jej uniwersalność i łatwość regulacji sprawia, że jest odpowiedni również dla osób na wózkach inwalidzkich. Dzięki swej stabilnej, wolnostojącej konstrukcji może stanąć gdziekolwiek na sali. Zastosowany mechanizm Natural Transmission sprawia, że urządzenie jest łatwe i bezpieczne w użyciu, niezależnie od szybkości wykonywanego ruchu.

Dowiedz się więcej o urządzeniach HUR na stronie marki: www.hurhasmed.pl

HERK

KETTLER HERK to idealny sprzęt dla domowych sportowców, który oferuje możliwość wykonywania wielu ćwiczeń wytrzymałościowych. Możliwości treningowe obejmują ćwiczenia podciągania, wyciskanie na ławce, uginanie kolan, ćwiczenia na brzuch, pompki i dipsy. Stabilna i niezajmująca wiele miejsca stacja treningowa składa się z wysokiej klasy profili stalowych KETTLER.

DELTA XL

Delta XL posiada stację Butterfly z techniką mimośrodową i stację do wyciągu Latissimus. Po zakończeniu treningu siłownię można wygodnie złożyć. Sztangi i obciążenia są dostępne jako wyposażenie dodatkowe. Pulpit treningowy w zestawie.

CLASSIC

Centrum fitness CLASSIC dzięki zintegrowanej wieżyczce, maszynie do ćwiczeń Butterfly oraz ławce z regulowanym kątem nachylenia spełnia wszystkie założenia urozmaiconego treningu siłowego w domu. Solidna rama z malowanej proszkowo rury o przekroju w kształcie litery D o wymiarach 51 x 45 mm zapewnia stabilność wymaganą przy intensywnym treningu.

Przedstawione sztangi i ciężary do hantli są dostępne jako wyposażenie dodatkowe i nie należą do zestawu.

PRIMUS

Wielofunkcyjna ławka z regulacją wysokości stojaka na sztangę (sztangi i obciążenia nie należą do zestawu) oraz trenażerem do ćwiczenia mięśni prostujących i zginających nóg. Po zakończeniu treningu ławkę PRIMUS można wygodnie złożyć.

ALPHA PRO

Wielofunkcyjna ławka treningowa przykuwa uwagę stabilnością i doskonałą jakością, składa się z wysokiej klasy profili stalowych. Ławka umożliwia ćwiczenia z użyciem długich i krótkich hantli oraz trening nóg. ALPHA PRO umożliwia ponadto optymalne możliwości rozbudowy o przyrząd do ćwiczenia nóg, pulpit treningowy i stojak na sztangę VECTOR.

Stojak na sztangę VECTOR

Stabilny stojak na sztangę. Maksymalne obciążenie wagowe wynosi 150 kg. Posiada wielostopniową regulację wysokości i szerokości.

VARIO

Ławka "VARIO" to cały program treningowy! Można na niej równocześnie trenować trzy grupy mięśni: mięśnie brzucha i pleców oraz — przy wykorzystaniu dodatkowych hantli krótkich — mięśnie ramion. Dzięki prostemu mechanizmowi składania nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu.

TORSO

Ta stabilna ławka idealnie nadaje się do treningu mięśni brzucha i górnych partii ciała z hantlami krótkimi. Oparcie i siedzisko można łatwo regulować.

TERGO

Mała ławka o dużej skuteczności: trudno o bardziej efektywne wzmocnienie pleców niż z trenigiem na „TERGO". Oparcie i siedzisko posiadają wielostopniową regulację wysokości i nachylenia.

LINEO

Ta ławka umożliwia efektywny trening mięśni brzucha. Posiada ona wielostopniową regulację kąta nachylenia i blokady nóg. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

APOLLO

Dzięki pozycji ,,głową w dół" ławka do pionizacji odciąża kręgi kręgosłupa i rozluźnia mięśnie pleców.

KINETIC F7

Model z górnej póki z serii Kinetic przyciąga ambitnych miłośników kulturystyki różnorodnością ćwiczeń na małej powierzchni. Oprócz elementów zawartych w mniejszych atlasach model ten dodatkowo posiada prasę do efektywnego treningu nóg.

KINETIC F5

Trening siłowy na najwyższym poziomie. Siłownia Kinetic F5 oferuje jeszcze więcej możliwości niż jej młodszy brat, Kinetic F3. 80-kilogramowe obciążenie (16 x 5 kg) można zwiększyć do 100 kg.

KINETIC F3

Wyciąg Latissimus, wyciskanie na ławce czy Butterfly – amatorów kulturystyki zachwyci duży wybór ćwiczeń, a także system 3D FLEX MOTION umożliwiający zróżnicowany trening na wyciągu linowym. Całość po rozłożeniu zajmuje tylko półtora metra kwadratowego i ma 200 cm wysokości.

MULTIGYM

Dzięki obciążeniu 80 kg i 16-stopniowej regulacji ten podstawowy model robi duże wrażenie. Na niewielkiej powierzchni oferuje najważniejsze elementy treningu siłowego dla początkujących, takie jak wyciąg Latissimus, wyciskanie na ławce czy Butterfly.

FITMASTER

Atlas treningowy dla początkujących. Wyciąg Latissimus, trening z wyciągiem linek w wielu wariantach i gryf gięty do ćwiczeń na biceps umożliwiają urozmaicony trening.
Obciążenie 60 kg w stopniach co 5 kg zapewnia trening na każdym etapie zaawansowania.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz