Rowery treningowe

GOLF P ECO

Ekologiczny: Z każdym obrotem pedałów roweru treningowego Eco wytwarzasz energię zasilającą wyświetlacz i sterowany silnikiem hamulec. Gdyby wszystkie urządzenia do fitnessu były tak ekologiczne...

GOLF P

Dzięki temu maksymalnie stabilnemu rowerowi treningowemu jesteś zawsze doskonale zorientowany: Na kokpicie z regulowanym kątem nachylenia, wyposażonym w podświetlany wyświetlacz, stale widzisz 8 funkcji oraz swoją optymalną strefę docelową — dla pełnej koncentracji na treningu. Komputer przejmuje regulację oporu.

GOLF R

Golf dla wszystkich, którzy chcą lub muszą chronić swój kręgosłup. Golf R posiada wszystkie osiem funkcji modelu Golf P, ale dodatkowo jeszcze ergonomiczne siedzisko z wysokim oparciem z regulacją nachylenia oraz obiciem tekstylnym. Kręgosłup musi nam przecież służyć przez całe życie!

GOLF M

Bestseller Kettlera, podobnie jak jego czterokołowy imiennik, to klasyk wśród rowerów treningowych. Posiada m.in. duży wyświetlacz LCD, wyświetlacz ciągły z 10 funkcjami oraz zintegrowany odbiornik tętna. To najchętniej kupowany w Europie rower treningowy.

POLO M

Elegancki i kompaktowy: Ten niewielki rower treningowy będzie się dobrze prezentować nawet w salonie i zmieści się w każdej wnęce. Komputer z treningiem w strefie docelowej pozwala ćwiczyć indywidualnie z optymalnym obciążeniem.

GIRO P

Fitness w okamgnieniu! W tym kompaktowym rowerze treningowym za pomocą pokrętła „Push 'n' Turn" błyskawicznie można ustawić każdy z ośmiu programów, a komputer przejmie regulację oporu. Dzięki temu można całkowicie skupić się na treningu.

GIRO M

Zdrowie to najcenniejsze dobro. By je utrzymać i wzmacniać, nie potrzeba jednak wiele! Ten podstawowy model ma wiele funkcji swoich starszych braci, np. komputer treningowy z pomiarem tętna w fazie spoczynku i oceną sprawności – prawdziwy KETTLER w dobrej cenie!

GIRO R

Pewnie, wygodnie, komfortowo: Z Giro R błyskawicznie nabierzesz kondycji i oszczędzisz przy tym plecy! Obniżone wejście i pewna pozycja siedząca zapewnią pełen komfort początkującym i wracającym do fitnessu.

CYCLE P

Starszy brat CYCLE M z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem.
Do zalet tego roweru treningowego należą: regulacja oporu w przedziale 1-16, koło zamachowe o wadze 9 kg oraz komputer treningowy z 12 programami i funkcja zapamiętywania danych dla czterech osób. Pomiar tętna odbywa się poprzez zintegrowane w kierownicy czujniki dłoni.

CYCLE M

Specyfikacja urządzenia: zależny od liczby obrotów magnetyczny system hamowania z regulacją oporu w przedziale 1-8, koło zamachowe o wadze 6 kg, czujniki tętna zintegrowane w uchwytach dłoni, prosty w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem wyposażonym w 6 funkcji.

CYCLE R

Pozioma wersja roweru treningowego serii AXOS, oferująca bardzo wygodną i bezpieczną pozycję siedzącą, umożliwia każdemu przeprowadzenie optymalnego treningu. Gięta kierownica i otwarta rama ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z roweru. Komputer treningowy z funkcją Push'n Turn zapewnia wygodną obsługę roweru treningowego.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz