Rowery treningowe

Rowerek treningowy KETTLER HOI TOUR +

KETTLER HOI TOUR + polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Posiada 20 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe.

Rowerek treningowy KETTLER HOI TOUR

KETTLER HOI TOUR polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Podczas treningu można wybrać jeden z 20 programów, dostosowanych do różnych poziomów sprawności. Za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy lub modyfikować już istniejące.

Rower treningowy KETTLER HOI RIDE+

Rowerek HOI RIDE+ oprócz 20-stopniowej skali obciążenia posiada także wskaźnik oporu w watach. Moc szczytowa to 350 W (w zależności od trybu). Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór indukcyjny zapewnia płynną i cichą pracę.

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Możliwość zmiany biegów zapewni bardzo realistyczne odczucia z jazdy, a moc 1000 W, z którą można trenować, nie zawiedzie nawet profesjonalistów. Na tym ergonomicznym rowerze nawet długi trening będzie bardzo komfortowy, a kompatybilność z aplikacji FTMS sprawi, że Twój trening nigdy nie będzie nudny.  

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME SPEED

KETTLER HOI FRAME SPEED  to rower spinningowy, który umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swojej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej. Dzięki zastosowaniu napędu pasowego z przełożeniem 1:8, pomimo niewielkiej wagi koła, maksymalna moc z jaką możną jechać na tym modelu, to aż 1000 W (w trybie zależnym od obr./min). 

Rower treningowy poziomy KETTLER AXOS AVIOR R

Rower KETTLER AVIOR R to rower poziomy, który podczas treningu odciąża plecy i stawy umożliwiając trening w pozycji siedzącej. Wygodne siedzisko można szybko wyregulować wzdłuż szyny. Rowerek oferuje różnorodność dostępnych programów treningowych i funkcji.

Rower treningowy poziomy KETTLER TOUR 600 R

Kettler TOUR 600 R to indukcyjny rowerek, sterowany elektronicznie, z 8 kg kołem zamachowym. Podczas treningu można wybrać jeden z  10 programów , dostosowanych do różnych poziomów sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie  4 użytkowników,  dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich danych z ostatnich treningów.

Rower treningowy KETTLER TOUR 800

Indukcyjny rower treningowy KETTLER TOUR 800 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dostosowanych do różnych poziomów sprawności.

Rower treningowy KETTLER TOUR 600

Indukcyjny rower treningowy KETTLER TOUR 600 polecany jest każdemu, komu zależy na regularnym i efektywnym treningu. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów, dostosowanych do różnych poziomów sprawności.

Rower treningowy KETTLER HOI RIDE

Wygodne wejście - obniżona konstrukcja ramy umożliwia bezpieczne i komfortowe wejście i zejście z roweru treningowego. Minimalistyczny design z panelami z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Błyskawiczna i indywidualna regulacja wysokości siodełka przy pomocy jednego ruchu dzięki systemowi Quick Adjust. Śledzenie i analiza treningów w aplikacjach KinoMap i Zwift.

Rower treningowy KETTLER TOUR 400

Rower KETTLER TOUR 400 posiada 20 poziomów regulacji oporu, które umożliwiają dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Idealny także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie powoduje urazów i kontuzji.

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME

Minimalistyczny design na bazie najwyższej jakości materiałów. Linia zaprojektowana we współpracy z Julianem Hoenigiem (Apple, Audi).

Cykloergometr z ekranem ASPEL CRG-601 v.601

Cykloergometr przeznaczony jest do zastosowania w rehabilitacji kardiologicznej oraz do przeprowadzania badań wysiłkowych pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych o wzroście powyżej 140 cm.
Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz