Cykloergometr Monark 828E

Cykloergometr Monark 828E

Cykloergometry MONARK spełniają wszystkie wymagania dotyczące dokładności pomiarów szpitalach, centrach ochrony zdrowia, klubach sportowych i szkołach.

Cena:

Na zapytanie

MONARK jest od 50 lat wiodącym na świecie producentem najwyższej jakości ergometrów i rowerów do cwiczeń. Rowery Monark są znane ze swoich dużych kół zamachowych, zapewniających wyrównane pedałowanie oraz łatwej kalibracji.

MONARK to niezrównana jakośæ, potwierdzona wieloletnią eksploatacją w wielu ośrodkach.

Najlepszą wizytówką ergometrów MONARK jest ich trwałość, np. w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie są stosowane od 14 lat, a w Sanatorium Uzdrowiskowym w Ustroniu od ponad 12 lat, praktycznie bezawaryjnie.

Cykloergometr MONARK 828E to solidny, wytrzymały i stabilny rower treningowy z mechaniczną regulacją oporu. Przeznaczony jest do intensywnych ćwiczeń w klubach sportowych, klinikach, sanatoriach, zakładach rehabilitacji, etc.

Konstrukcja i parametry ergometru 828E pozwalają z powodzeniem wykorzystywać go do ciągłej pracy, z dużym obciążeniem.

Cykloergometr 828E posiada funkcję odczytu mocy w watach i dzięki temu znajduje zastosowanie w rehabilitacji i kardiologii.
W standardowym wyposażeniu znajduje się pas bezprzewodowy do odczytu pulsu i oprogramowanie komputerowe.

Cykloergometr 828E jest wyposażony w komputer treningowy umożliwiający odczyt następujących parametrów: czasu, odległości, prędkości i obrotów na minutę oraz mocy w W. Komputer treningowy umożliwia również dokładny pomiar pulsu, bezprzewodowo, za pomocą pasa piersiowego, stanowiącego wyposażenie standardowe.

DANE TECHNICZNE Monak 828E:
•Duże, dobrze wyważone zamachowe 22 kg, całkowicie schowane w obudowie
•Regulacja wysokości siodełka, możliwość ustawienia siodełka w poziomie
•Regulacja ustawienia położenia kierownicy
•Pomocne w transporcie kółeczka (umieszczone z przodu)
•Łatwe ustawienie obciążenia
•Mechaniczny system hamulcowy
• Komputerowy pulpit: dokładne wskazanie pomiaru częstotliwości pedałowania, tętna (w wyposażeniu pas piersiowy), czasu, prędkości, przebytej drogi, zużycia kalorii oraz mocy (W)
•W wyposażeniu oprogramowanie do komputera PC
• Wymiary: długość 1120 mm, szerokość 460 mm (530 mm przy uchwycie rąk), wysokość 890-1130 mm (przy uchwycie rąk), wysokość 800-1120 mm (siodełka)
•Ciężar 52 kg

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz