Suchy Hydromasaż

AQUATIZER QZ-240 robot masujący

Robot do hydromasażu na sucho AQUATIZER QZ-240

HydroMassage Lounge

Nowy HydroMassage® Lounge już dostępny

Pierwszy na świecie i jedyny w swoim rodzaju nowy HydroMassage® Lounge zbudowany w oparciu o 27 lat innowacji i doświadczeń aby zapewnić unikalne, nowe doznania w czasie masażu. 

HydroMassage Suchy Hydromasaż

HYDROMASSAGE to najnowsza generacja urządzeń do hydromasażu "na sucho", zapewniających znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej.

HydroMassage „The Best Daily Massage” jest kluczowym produktem firmy JTL z siedzibą w Clearwater na Florydzie. Od ponad 25 lat firma JTL jest wiodącym producentem urządzeń do suchej hydroterapii, które przynoszą ulgę, komfort i odprężenie ludziom na całym świecie. Niezmiennie wyznacza nowe standardy w zakresie hydromasażu oferując skomputeryzowane rozwiązania pozwalające na dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb użytkownika. HydroMassage to Wysokiej klasy urządzenia przenoszące hydromasaż na najwyższy poziom!

List od założyciela:
„Mimo 26 lat pracy w tej dziedzinie, moja pasja i duch przedsiębiorczości, aby stworzyć najbardziej innowacyjne możliwości masażu, nadal pozostają równie silnie jak w roku 1989, kiedy to założyłem swoją firmę. Po wprowadzeniu na rynek już 16 generacji wyrobów marki HydroMassage stwierdziłem, że wszystkimi decyzjami, jakie podejmujemy w życiu, kierują dwie nadrzędne zasady:

Innowacja i reakcja użytkownika

Kiedy po raz pierwszy próbujemy nowe urządzenie do masażu, to wszystko się nam podoba. Jednak powinniśmy zadać sobie podstawowe pytanie: czy po wypróbowaniu klienci będą nadal na tyle zmotywowani, by rzeczywiście wygospodarować w swoim wypełnionym harmonogramie wystarczającą ilość czasu na to, by wrócić do klubu nie raz, ale regularnie? Po raz pierwszy zorientowaliśmy się, że to się nam udało, kiedy wydarzyły się dwie rzeczy: 1) lekarze zauważyli, że pacjenci przejeżdżają dłuższe odległości po innych zajęciach, aby skorzystać z łóżek HydroMassage w ich własnych gabinetach oraz 2) kluby fitness posiadające nawet siedem zestawów HydroMassage zaobserwowały, że wszystkie są w ciągłym użyciu przez cały dzień. Opierając się na tym sukcesie, każdego dnia szukamy nowych, unikalnych sposobów doskonalenia naszych technologii i dostarczanych rozwiązań.

Jakość i akcent na klienta

Przyjemność, jaką daje masaż, to tylko pierwszy krok. Poświęciliśmy niezliczone godziny i włożyliśmy mnóstwo energii w takie zaprojektowanie naszych wyrobów, aby mieć pewność, że każdy model i zestaw wygląda i pracuje dokładnie tak samo po wielu latach użytkowania, jak w dzień, w którym zjechał z linii produkcyjnej oraz że jest łatwy do konserwacji. Bez względu na to, jakie sprzedają wyroby czy usługi, uważam, że prawdziwie wielkie firmy muszą w stosunku do klienta działać jak organizacje usługowe. Nieważne, czy ekspresem wysyłamy potrzebną część na drugą półkulę, czy też przez 7 dni w tygodniu zapewniamy pomoc techniczną w naszej siedzibie w Tampa Bay na Florydzie, naszą naczelną cechą pozostaje nieustanna praca i troska o klienta.
Proszę przyjąć moje najszczersze wyrazy podziękowania za Państwa współpracę i zaufanie, jakim obdarzyliście nasze wyroby marki HydroMassage.

Paul Lunter
Założyciel i Prezes HydroMassage®”

Na czym polega sucha hydroterapia?
HydroMasage to połączenie masażu wodnego i termoterapii na najwyższym poziomie. Użytkownik może korzystać z całkowitego relaksu pozostając w ubraniu. Wygodnie leżąc na łóżku HydroMassage, jest chroniony przed kontaktem z wodą, podczas gdy dysze kierują ciepłe strumienie bezpośrednio na wyznaczony obszar ciała.

Co odczuwamy w trakcie zabiegu?
Wielu użytkowników odczuwa pełne odprężenie i głęboki relaks. Inni zgłaszają lekkie mrowienie, w miarę jak zwiększa się przepływ krwi. Odczucia są bardzo indywidualne, ale wszyscy są zgodni, że zabieg HydroMassage jest najlepszym codziennym masażem!

Czy sucha hydroterapia pomaga ?
Terapeuci i lekarze potwierdzają znakomite wyniki w usuwaniu bólu u osób ze schorzeniami takimi jak fibromialgia, zapalenie stawów, bezsenność, stres, chroniczny ból, skurcze mięśniowe, urazy sportowe.

Badania nad zespołem przewlekłego bólu
„Średni poziom bólu obniżono o 50%, a ciśnienie krwi 7-8%. Korzyści psychofizjologiczne ze stosowania suchej hydroterapii to wyraźna poprawa krążenia, odczucie relaksu, szybsze gojenie, ulga w bólu, zwiększenie zakresu ruchu.”

Badania bólu u osób starszych:
„Ogólny poziom bólu zmniejszył się średnio o 40%. Pacjenci ograniczyli ilość lub dawkę przyjmowanych środków przeciwbólowych. Zabiegi przy użyciu suchej hydroterapii HydroMassage przyczyniają się do złagodzenia bólu kręgosłupa u osób w podeszłym wieku.”

Badania grupowe w Centrum Leczenia Bólu:
„Pacjenci, którzy korzystali z suchej hydroterapii HydroMassage zawsze odczuwali większe odprężenie przed terapią manualną typu rozciąganie, mobilizacja i manipulacja. Sucha hydroterapia HydroMassage zapewnia zmniejszenie bólu i zwiększoną rozciągliwość tkanek miękkich.”

Lekarz Poradni Neurologicznej:
„Stosowałem terapię HydroMassage w przypadku pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego…w pełni polecam ją, jako skuteczną w czasowej, a nawet długotrwałej poprawie stanów bólowych.”

Masażysta – Chiropraktyk:
„Sucha hydroterapia HydroMassage stała się najpopularniejszą formą leczenia, o jaką najczęściej proszą pacjenci, bowiem przynosi ulgę w bólu oraz pozwala na bezbolesne i bardziej dokładne korekcje kręgosłupa.”

Pacjent :
„Sucha hydroterapia HydroMassage stanowi doskonałe uzupełnienie programu rehabilitacji po wymianie stawu kolanowego, ponieważ usuwa napięcie mięśniowe i ból.”

Pacjent po urazie sportowym
„Jestem aktywnym amatorem sportu i regularnie korzystam z suchej hydroterapii HydroMassage w celu zwiększenia dotlenienia, co daje mi większą energię i sprawność. Hydromasaż pozwala na szybszą regenerację”.

Korzyści terapeutyczne:
– poprawa krążenia krwi
– zwiększona sprawność ruchowa
– redukcja bólu
– zwiększona produkcja endorfin
– wzrost energii i poprawa samopoczucia
-szybszy powrót do zdrowia

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz