HydroMassage Suchy Hydromasaż

HYDROMASSAGE to najnowsza generacja urządzeń do hydromasażu "na sucho", zapewniających znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej.

HYDROMASSAGE to nowa konstrukcja, pozwalająca osiągnąć lepsze i szybsze efekty zarówno przy ogólnym rozluźnianiu mięśni jak i w łagodzeniu objawów bólowych (szczególnie przy zespołach bólowych kręgosłupa oraz schorzeniach układu kostno-stawowego).

 Parametry  Parametry techniczne

 

HYDROMASSAGE jest idealnym połączeniem masażu i ciepła dla uzyskania znaczących efektów leczniczych oraz relaksu. Urządzenie pozwala w najszerszym zakresie dostosować masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika: masaż całego ciała, masaż częściowy: tułów, kończyny dolne, wyznaczone strefy, kombinacja wyznaczonych stref, ze zróżnicowaną siłą oraz wybraną temperaturą.

HYDROMASSAGE, jako najnowsza tego typu konstrukcja szczególnie wyróżnia się skutecznością leczenia i możliwościami indywidualnego doboru parametrów.

Jak działa HYDROMASSAGE? Osoba, ubrana w lekką odzież, kładzie się na elastycznej macie, przykrywającej podgrzewaną wodę w urządzeniu HYDROMASSAGE. Ciało swobodnie kołysze się na macie pokrywającej wodę. Indywidualnie regulowane, sterowane komputerowo strumienie wody poprzez cienką matę masują ciało, z możliwością zastosowania różnych rodzajów masażu: masaż całego ciała, masaż dowolnie wybranego odcinka ciała, masaż punktowy, z dowolnie dobranym natężeniem: od bardzo intensywnego masażu po wyjątkowo łagodny. Masaż całego ciała bądź wybranych partii, w zależności od wykorzystanego programu, nastroju, kondycji, zawsze odświeżający i co najważniejsze, bez konieczności rozbierania się, bez kąpieli, etc.

HYDROMASSAGE - Inwestycja Dla Twojego sukcesu! Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom i atrakcyjnemu wyglądowi może stać się najlepszą wizytówką i jednocześnie doskonałą inwestycją w hotelu lub spa, ponieważ jest dostępny dla Klienta w każdej chwili, nie wymaga zaangażowania personelu, jest znakomicie oceniany przez osoby korzystające z zabiegu. To wszystko plus minimalne koszty eksploatacji (m. in. brak wymiany wody) decydują o wysokiej rentowności urządzenia. W zasadzie, HYDROMASSAGE zarabia na siebie już przy 2 zabiegach dziennie!

HYDROMASSAGE - dla każdego! Zabieg HYDROMASSAGE może być oferowany jako usługa w wielu dziedzinach. HYDROMASSAGE posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz wymogi dotyczące wyrobów medycznych.

aquamed-terapia-hydromasaz

Pacjenci bardzo chętnie korzystają z zabiegów HYDROMASSAGE, ponieważ:


masaż HYDROMASSAGE to nieporównywalny, bardzo przyjemny i komfortowy zabieg
masaż HYDROMASSAGE zapewnia szybki, odczuwalny efekt
masaż HYDROMASSAGE można dostosować do indywidualnych potrzeb Pacjenta
masaż HYDROMASSAGE zapewnia maksimum komfortu i higieny: do skorzystania zabiegu Pacjenci nie muszą się rozbierać; wiele osób, niechętnie korzysta z zabiegów w wannach, w miejscach publicznych - HYDROMASSAGE to idealne rozwiązanie dla nich!
masaż HYDROMASSAGE to również znakomita propozycja dla osób, które mają mało czasu: do zabiegu nie trzeba się rozbierać bądź przebierać a po zabiegu Pacjent nie musi czekać aż wyschnie!
 

Kliniki wybierają HYDROMASSAGE, ponieważ:


urządzenie HYDROMASSAGE szybko może stać się wizytówką ośrodka
urządzenie HYDROMASSAGE to gwarancja stałych, wysokich dochodów przy niskich kosztach eksploatacji,
urządzenie HYDROMASSAGE nie zużywa znacznych ilości wody napełnia się tylko 70 litrami wody, raz na 6 miesięcy.
urządzenie HYDROMASSAGE nie wymaga zaangażowania obsługi dzięki sterowaniu komputerowemu

WSKAZANIA:

1. Zespoły bólowe kręgosłupa
- w następstwie przeciążenia aparatu kostno-stawowego
- w przebiegu wypadania krążka międzykręgowego, po przebyciu ostrych objawów chorobowych
- bóle mięśni grzbietu związane z wykonywaniem niektórych zawodów
2. Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
3. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa i kończyn
4. Skrzywienie boczne kręgosłupa (skoliozy)
5. Zespół rwy ramiennej po ustąpieniu ostrych objawów chorobowych
6. Osteoporoza w stadium początkowym
7. Otyłość
8. Cellulit

Rozpoczęła się era świadomości stanu własnego zdrowia i ciała. Coraz więcej ludzi poszukuje skutecznych metod terapii, regeneracji i jednocześnie pragnie relaksu. HYDROMASSAGE zapewnia jedno i drugie za rozsądną cenę!

 

HYDROMASSAGE - OSZCZĘDNA EKSPLOATACJA ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

1. HYDROMASSAGE nie zużywa wody - to może przynieść oszczędność 10-20 tysięcy złotych rocznie! Warto policzyć: 1 zabieg w wannie z hydromasażem to ok. 0,4 m3 wody i tyle samo ścieków, nie licząc wody, która zostaje zużyta przy myciu wanny. Zależnie od miejsca pracy, ceny wody i ścieków są różne. Np. w Bielsku-Białej 1m3 wody i ścieku kosztuje 10,95 zł/m3 brutto. Zatem, koszt zużycia wody i ścieków przy 10 zabiegach dziennie wynosi: 0,4x10,95x10= 43,80 zł, w tygodniu (5 dni) 219,00 PLN, w miesiącu (20 dni) 876,00 PLN, w ciągu roku (20 dni x 12) 10.512,00 PLN, przy 15 zabiegach dziennie 15.768,00 PLN, a przy 20 zabiegach dziennie - nawet do 21.024,00 PLN rocznie!

2. HYDROMASSAGE nie wymaga mycia i czyszczenia pomiędzy zabiegami, co oznacza oszczędność środków do dezynfekcji i wody do mycia oraz czasu pracy personelu!

3. Brak konieczności przygotowywania urządzenia pomiędzy poszczególnymi zabiegami pozwala na wykonanie o ok. 50% zabiegów więcej w ciągu jednego dnia!

4. Pobór mocy przez urządzenie HYDROMASSAGE wynosi ok. 3kW - to mniej niż typowa wanna terapeutyczna!

5. Czas poświęcony na obsługę jest nieporównywalnie krótszy niż w przypadku wanny terapeutycznej - to oznacza, że ten sam liczebnie personel może obsłużyć więcej pacjentów!