HydroMassage Suchy Hydromasaż

HYDROMASSAGE to najnowsza generacja urządzeń do hydromasażu "na sucho", zapewniających znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej.

HYDROMASSAGE to nowa konstrukcja, pozwalająca osiągnąć lepsze i szybsze efekty zarówno przy ogólnym rozluźnianiu mięśni jak i w łagodzeniu objawów bólowych (szczególnie przy zespołach bólowych kręgosłupa oraz schorzeniach układu kostno-stawowego).

 Parametry  Parametry techniczne

 

HYDROMASSAGE jest idealnym połączeniem masażu i ciepła dla uzyskania znaczących efektów leczniczych oraz relaksu. Urządzenie pozwala w najszerszym zakresie dostosować masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika: masaż całego ciała, masaż częściowy: tułów, kończyny dolne, wyznaczone strefy, kombinacja wyznaczonych stref, ze zróżnicowaną siłą oraz wybraną temperaturą.

HYDROMASSAGE, jako najnowsza tego typu konstrukcja szczególnie wyróżnia się skutecznością leczenia i możliwościami indywidualnego doboru parametrów.

Jak działa HYDROMASSAGE? Osoba, ubrana w lekką odzież, kładzie się na elastycznej macie, przykrywającej podgrzewaną wodę w urządzeniu HYDROMASSAGE. Ciało swobodnie kołysze się na macie pokrywającej wodę. Indywidualnie regulowane, sterowane komputerowo strumienie wody poprzez cienką matę masują ciało, z możliwością zastosowania różnych rodzajów masażu: masaż całego ciała, masaż dowolnie wybranego odcinka ciała, masaż punktowy, z dowolnie dobranym natężeniem: od bardzo intensywnego masażu po wyjątkowo łagodny. Masaż całego ciała bądź wybranych partii, w zależności od wykorzystanego programu, nastroju, kondycji, zawsze odświeżający i co najważniejsze, bez konieczności rozbierania się, bez kąpieli, etc.

HYDROMASSAGE - Inwestycja Dla Twojego sukcesu! Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom i atrakcyjnemu wyglądowi może stać się najlepszą wizytówką i jednocześnie doskonałą inwestycją w hotelu lub spa, ponieważ jest dostępny dla Klienta w każdej chwili, nie wymaga zaangażowania personelu, jest znakomicie oceniany przez osoby korzystające z zabiegu. To wszystko plus minimalne koszty eksploatacji (m. in. brak wymiany wody) decydują o wysokiej rentowności urządzenia. W zasadzie, HYDROMASSAGE zarabia na siebie już przy 2 zabiegach dziennie!

HYDROMASSAGE - dla każdego! Zabieg HYDROMASSAGE może być oferowany jako usługa w wielu dziedzinach. HYDROMASSAGE posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz wymogi dotyczące wyrobów medycznych.

aquamed-terapia-hydromasaz

Pacjenci bardzo chętnie korzystają z zabiegów HYDROMASSAGE, ponieważ:


masaż HYDROMASSAGE to nieporównywalny, bardzo przyjemny i komfortowy zabieg
masaż HYDROMASSAGE zapewnia szybki, odczuwalny efekt
masaż HYDROMASSAGE można dostosować do indywidualnych potrzeb Pacjenta
masaż HYDROMASSAGE zapewnia maksimum komfortu i higieny: do skorzystania zabiegu Pacjenci nie muszą się rozbierać; wiele osób, niechętnie korzysta z zabiegów w wannach, w miejscach publicznych - HYDROMASSAGE to idealne rozwiązanie dla nich!
masaż HYDROMASSAGE to również znakomita propozycja dla osób, które mają mało czasu: do zabiegu nie trzeba się rozbierać bądź przebierać a po zabiegu Pacjent nie musi czekać aż wyschnie!
 

Kliniki wybierają HYDROMASSAGE, ponieważ:


urządzenie HYDROMASSAGE szybko może stać się wizytówką ośrodka
urządzenie HYDROMASSAGE to gwarancja stałych, wysokich dochodów przy niskich kosztach eksploatacji,
urządzenie HYDROMASSAGE nie zużywa znacznych ilości wody napełnia się tylko 70 l wody, raz na 12 miesięcy.
urządzenie HYDROMASSAGE nie wymaga zaangażowania obsługi dzięki sterowaniu komputerowemu

WSKAZANIA:

1. Zespoły bólowe kręgosłupa
- w następstwie przeciążenia aparatu kostno-stawowego
- w przebiegu wypadania krążka międzykręgowego, po przebyciu ostrych objawów chorobowych
- bóle mięśni grzbietu związane z wykonywaniem niektórych zawodów
2. Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
3. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa i kończyn
4. Skrzywienie boczne kręgosłupa (skoliozy)
5. Zespół rwy ramiennej po ustąpieniu ostrych objawów chorobowych
6. Osteoporoza w stadium początkowym
7. Otyłość
8. Cellulit

Rozpoczęła się era świadomości stanu własnego zdrowia i ciała. Coraz więcej ludzi poszukuje skutecznych metod terapii, regeneracji i jednocześnie pragnie relaksu. HYDROMASSAGE zapewnia jedno i drugie za rozsądną cenę!

 

HYDROMASSAGE - OSZCZĘDNA EKSPLOATACJA ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

1. HYDROMASSAGE nie zużywa wody - to może przynieść oszczędność 10-20 tysięcy złotych rocznie! Warto policzyć: 1 zabieg w wannie z hydromasażem to ok. 0,4 m3 wody i tyle samo ścieków, nie licząc wody, która zostaje zużyta przy myciu wanny. Zależnie od miejsca pracy, ceny wody i ścieków są różne. Np. w Bielsku-Białej 1m3 wody i ścieku kosztuje 10,95 zł/m3 brutto. Zatem, koszt zużycia wody i ścieków przy 10 zabiegach dziennie wynosi: 0,4x10,95x10= 43,80 zł, w tygodniu (5 dni) 219,00 PLN, w miesiącu (20 dni) 876,00 PLN, w ciągu roku (20 dni x 12) 10.512,00 PLN, przy 15 zabiegach dziennie 15.768,00 PLN, a przy 20 zabiegach dziennie - nawet do 21.024,00 PLN rocznie!

2. HYDROMASSAGE nie wymaga mycia i czyszczenia pomiędzy zabiegami, co oznacza oszczędność środków do dezynfekcji i wody do mycia oraz czasu pracy personelu!

3. Brak konieczności przygotowywania urządzenia pomiędzy poszczególnymi zabiegami pozwala na wykonanie o ok. 50% zabiegów więcej w ciągu jednego dnia!

4. Pobór mocy przez urządzenie HYDROMASSAGE wynosi ok. 3kW - to mniej niż typowa wanna terapeutyczna!

5. Czas poświęcony na obsługę jest nieporównywalnie krótszy niż w przypadku wanny terapeutycznej - to oznacza, że ten sam liczebnie personel może obsłużyć więcej pacjentów!