Owandy RX 2

Owandy RX 2

Owandy RX 2 to nowa linia punktowych aparatów rentgenowskich francuskiej firmy Owandy.

Cena:

Na zapytanie

W porównaniu do poprzednika wprowadzono wiele udogodnień które sprawiają iż RX 2 jest jednym z najwygodniejszych i najbardziej efektownych aparatów dostępnych na rynku. Aparat wyposażony jest w wysokoczęstotliwościowy generator stałoprądowy HF/DC. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminowano wpływ szkodliwego promieniowania miękkiego.

 

Zupełnie nowy mechanizm ramienia zapewnia mniejsze opory i lżejszą regulację co przekłada się na wygodniejsze ustawienie głowicy względem pacjenta.

 

 

 

 

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD ustawienie parametrów ekspozycji sprowadza się do kilku intuicyjnych przycisków – wybór postury pacjenta, rodzaj obrazowanego zęba oraz wybór rodzaju detektora (film analogowy/pamięciowe płyty fosforowe bądź cyfrowy czujnik CCD/CMOS).

 

System kontroli dawki promieniowania określa nam prognozowaną dawkę użytą podczas badania obrazowego. Wartość dawki (mGy) wyświetlana jest na ekranie LCD.

Aparat przystosowany jest do łatwego montażu w każdym gabinecie. Dzięki uniwersalnemu uchwytom aparat wpasuje się w mocowania Twojego starego aparatu. Aby jak najlepiej dostosować się do układu i rozmieszczenia urządzeń w gabinecie do wyboru mamy 3 długości ramienia aparatu: 30, 60 lub 80 cm.

 
Generator napięciaHF, DC
Napięcie zasilania / Częstotliwość230V 50/60Hz
Max. pobór mocy1680 W
Wartość ogniska lampy RTG0,4 mm x 0,4 mm
Napięcie zasilania lampy RTG65 kV
Wartość prądu anodowego7 mA
Regulacja czasu ekspozycji0.01– 3 sek. (krok 0.01 sek.)
Wyzwalaczbezprzewodowy
Waga aparatu24 kg
Wymiary panelu kontrolnego345 x 195 x 100 mm
Gwarancja24 miesiące

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz