wyposażenie w sprzęt do treningów interwałowych – ergometr rowerowy ASPEL 601 CRG v.501

wyposażenie w sprzęt do treningów interwałowych – ergometr rowerowy ASPEL 601 CRG v.501

Rehabilitacyjny cykloergometr ASPEL 601 CRG v.501 – przeznaczony jest do zastosowania m.in w rehabilitacji kardiologicznej ozdrowieńców po przebytej chorobie COVID-19 oraz do przeprowadzania badań wysiłkowych pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych o wzroście powyżej 140 cm w różnych placówkach służby zdrowia, m. in. w ośrodkach rehabilitacyjnych itp., w których dostęp i nadzór są ustalone przez odpowiedzialną osobę. W trakcie wysiłku prowadzony jest precyzyjny nadzór kardiologiczny nad chorym. Cykloergometr ASPEL 601 CRG może współpracować w systemach: ASTER (treningi rehabilitacyjne) oraz CARDIOTEST (badania wysiłkowe).

Cena:

Na zapytanie

Mikro-Brake: Inteligentne hamulce
Dzięki zastosowaniu inteligentnych nowoczesnych rozwiązań, hamulec sterowany mikroprocesorem zapewnia precyzyjną regulację obciążenia.

Com-Fort: Wygoda i bezpieczeństwo
Ergonomiczna, nowoczesna konstrukcja zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, zachowując przy tym jednocześnie prostą obsługę i czyszczenie urządzenia.

Ecg-Modul: Wbudowany moduł EKG
Innowacyjne rozwiązanie umożliwia przeprowadzenie rejestracji sygnału EKG, w trybie diagnostycznym moduł przesyła sygnał z 12 standardowych odprowadzeń, a w trybie treningowym z 2 odprowadzeń.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz