Avocado Oil

Avocado Oil otrzymywany jest z nasion awokado rosnącego na wyjątkowo czystych i wolnych od zanieczyszczeń terenach Ameryki Południowej. Tereny upraw roślinnych są wolne od zanieczyszczeń środowiskowych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik otrzymywania oleju, jakość otrzymanego produktu jest doskonała.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Avocado Oil otrzymywany jest z nasion awokado rosnącego na wyjątkowo czystych i wolnych od zanieczyszczeń terenach Ameryki Południowej. Tereny upraw roślinnych są wolne od zanieczyszczeń środowiskowych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik otrzymywania oleju, jakość otrzymanego produktu jest doskonała. Czysty, naturalny olej awokado przeznaczony jest do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry. Jest niezbędnym preparatem w miesiącach zimowych, kiedy skóra szczególnie narażona jest na wysuszenie, a tym samym na uszkodzenie. Olej zawiera ogromną ilość składników odżywczych i substancji aktywnych, które są łatwo wchłaniane przez skórę i zapewniają jej optymalną ochronę. Olej jest bardzo bogaty w witaminy, konieczne dla prawidłowego funkcjonowania komórek skóry.

Sposób użycia

Niewielką ilość oleju (kilka kropli) należy delikatnie wmasować w oczyszczoną skórę. Olej awokado można zastosować także w celu wzbogacenia preparatów, takich jak krem C7, Viva Active, Balance, Body Balm i Maski High Derm, wystarczy tylko dodać 2-3 krople oleju do wybranego preparatu.

Składniki

100% czystego oleju awokado.

Opakowanie

30 ml.

Zapytaj o produkt

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz