Pure Platinum

Pure Platinum

PURE PLATINUM to regenerujący krem z koloidalną platyną.

Cena:

Na zapytanie

Holistyczna pielęgnacja, szczególnie dostosowana do potrzeb wymagającej skóry. Zawiera subtelny zapach podkreślający jedwabistą konsystencję kremu i aksamitność skóry.

Zwielokrotnione działanie kremu nadaje skórze niezbędnej odporności. Jako innowacyjne połączenia składników PURE PLATINUM – z ekskluzywnej koloidalnej platyny – poprawia wilgotność skóry oraz wyrównuje zmarszczki. Dzięki witaminie E i filtrom ochronnym skóra jest zabezpieczona przed szkodliwym wpływem środowiska. Skwalen i pantenol powodują uczucie gładkiej, delikatnej skóry.

Odczuwalny jest subtelny zapach róży, mandarynki, bursztynu i paczuli.

Składniki:

Koloid platyny, acetylo-terapeptyd 17, ekstrakt z gynostemma pentaphyllum, ekstrakt z czystka, wyciąg z brązowych alg, witamina E, skwalen i pantenol.

Nie zawiera szkodliwych olejów mineralnych, sylikonów, parabenów !!!

WEYERGANS HIGH CARE AG nie prowadzi żadnych eksperymentów na zwierzętach. Wszystkie produkty są testowane wyłącznie w laboratoriach (In vitro) i na ludziach (In vivo).

Stosowanie:

Krem na dzień i na noc. Stosować po wcześniejszym oczyszczeniu skóry. Na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Może być stosowany w formie maseczki – nałożyć grubą warstwę na 15 – 20 minut. Pozostałości zmyć lub wetrzeć w skórę.

Optymalna pielęgnacja i ochrona dla wymagającej skóry. Stosowany po mikrodermabrazji i innych zabiegach na twarz.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz