Soon Future Facial Care

Soon Future Facial Care

Soon Future Facial Care to krem do dwudziestoczterogodzinnej pielęgnacji twarzy.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Soon Future Facial Care to krem do dwudziestoczterogodzinnej pielęgnacji twarzy. Zawiera heksapeptyd, który przyczynia się do szybkiej redukcji zmarszczek mimicznych. Soon Future Facial Care dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych oraz witamin i hormonów roślinnych, które relaksują i zmniejszają napięcie mięśni. Ekstrakt z jemioły wspiera system immunologiczny skóry. Filtry UV zapewniają skórze dodatkową ochronę, zabezpieczają ją przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Soon Future Facial Care gwarantuje skórze optymalną pielęgnację i ochronę. Zdecydowanie przekracza międzynarodowe standardy ekskluzywnych preparatów do pielęgnacji twarzy.

Sposób użycia

Soon Future Facial Care należy stosować rano i wieczorem po dokładnym umyciu i wysuszeniu skóry, może być również używany jako maska. W takim przypadku należy nałożyć odpowiednią ilość kremu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, po czym pozostawić go na czas całkowitego wchłonięcia. Nadmiar delikatnie zetrzeć chusteczką.

Składniki

Ekstrakt z jemioły, hormony roślinne, witaminy A, B, C, D i E, aminokwasy, olej migdałowy, masło shea, paba (filtry UV), heksapeptyd.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz