Composed Massage Oil

Composed Massage Oil

Ten aromatyczny olej jest uzyskiwany z nasion sezamu. Doskonale pielęgnuje skórę, ma także niecodzienne właściwości detoksykujące.

Cena:

Na zapytanie

Olej Sezamowy

Ten aromatyczny olej jest uzyskiwany z nasion sezamu. Doskonale pielęgnuje skórę, ma także niecodzienne właściwości detoksykujące. Nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry. Jest często wykorzystywany w tradycyjnej medycynie indyjskiej, podczas wykonywania masażu Ayurveda.

Olej Jojoba

Niewielki krzaczek Jojoba zawiera olej ceniony na całym świecie. Przez Indian, którzy od wieków stosują go jako środek leczniczy, był nazywany “Płynne Złoto”. Nasz olej pochodzi z pustyni Sonora, gdzie nie ma zanieczyszczeń. Zawiera minerały i witaminy, jest hypoalergiczny i nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Olej Jojoba jest całkowicie i szybko wchłaniany przez skórę. Nie pozostawia tłustej powłoki, dzięki temu skóra staje się gładka i miękka. Działa nie tylko na zewnętrzną powierzchnię skóry, ale również przenika do jej głębszych warstw, przez co reguluje poziom nawilżenia oraz stabilizuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Pielęgnuje i chroni skórę podrażnioną, suchą, wrażliwą i swędzącą. Wzmacnia tkankę łączną i zapobiega tworzeniu zmarszczek. Olej Jojoba wspomaga proces leczenia oparzeń słonecznych, chorób skóry, blizn, rozstępów i stanów zapalnych.

Olej Avocado

Olej Avocado jest pozyskiwany z owoców awokado, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, jest bogaty w witaminy A, B, D i E. Bardzo dobrze nawilża skórę i jest przez nią doskonale absorbowany, stymuluje metabolizm skóry i pozostawia ją idealnie gładką.

Olej Migdałowy

Drzewa migdałowe pochodzą z Azji, obecnie rosną w krajach śródziemnomorskich, również w Kalifornii i Niemczech. Znane są dwie odmiany: migdał gorzki i migdał słodki. Olej migdałowy jest pozyskiwany z dojrzałych nasion słodkich migdałów, jest trwały przez dwa lata. Zawiera kwasy tłuszczowe oraz związki sterolowe. Ma właściwości łagodzące, kojące i zmiękczające, chroni skórę przed podrażnieniem, wzmacnia lipidową barierę ochronną naskórka. Eliminuje suchość i swędzenie, jest idealny na szorstki, łuszczący się naskórek. Interesująca kompozycja zapachowa jest sekretem firmy.

Opakowanie

500 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz