Moisturising Care

Moisturising Care

Moisturising Care to krem do codziennej pielęgnacji suchej i zmęczonej skóry, chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska i wspomaga naturalną ochronę skóry.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Krem Moisturising chroni suchą i zmęczoną skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i wspomaga jej naturalną ochronę. Ekstrakt z jemioły stymuluje absorpcję tlenu przez komórki skóry, dzięki czemu są one lepiej dotleniane i zaopatrywane w substancje odżywcze. Ekstrakt ten poprawia działanie układu immunologicznego, skutecznie zapobiegając procesom starzenia. NMF – naturalny czynnik nawilżający oraz polisacharydy wiążą i utrzymują wodę głęboko w skórze, dzięki czemu jest ona doskonale nawilżona. Olej Jojoba jest swoją budową zbliżony do łoju wydzielanego przez ludzką skórę (sebum). Dla skóry suchej olej Jojoba zastępuje niejako naturalne sebum i zapobiega tym samym wysuszeniu skóry. Skóra zostaje odpowiednio nawilżona, jest miękka, elastyczna i gładka.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu skóry preparatem Timeless Intensive Cleanser nałożyć niewielką ilość kremu Moisturising Care na twarz, szyję i dekolt. Delikatnie wmasować. Nie stosować na okolice oczu (należy zachować min. 1cm dystansu od granic oczodołu). Wokół oczu stosować preparat Timeless Eye Care.

Składniki

Wyciąg z jemioły, olej Jojoba, NMF (naturalny czynnik nawilżający), kwas hialuronowy, polisacharydy ,hydrolizaty kazeiny.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz