Intensive Care

Intensive Care

Timeless Intensive Care został stworzony z myślą o pielęgnacji skóry suchej, zniszczonej, wymagającej szczególnego wzmocnienia i nawilżenia.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Timeless Intensive Care zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę dla skóry suchej, dojrzałej, wymagającej szczególnego wzmocnienia i nawilżenia. Zawiera serycynę, która jest drugą po fibroinie proteiną jedwabiu. Serycyna wykazuje znaczne właściwości wygładzające, dzięki czemu zmniejsza nieregularności skóry, pozostawiając ją gładką i aksamitną. Witamina E poprawia stan bariery epidermy, zmniejszając utratę wody przez skórę. Z tego powodu witamina ta jest uważana za „naturalny nawilżacz” skóry. Polisacharydy stanowią źródło wilgoci. Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Po zastosowaniu kremu Intensive Care skóra jest odpowiednio nawilżona, wygląda świeżo i zdrowo.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu skóry preparatem Timeless Intensive Cleanser nałożyć niewielką ilość kremu Intensive Care na twarz, szyję i dekolt. Delikatnie wmasować. Nie stosować na okolice oczu (należy zachować min. 1cm dystansu od granic oczodołu). Wokół oczu stosować preparat Timeless Eye Care.

Składniki

Wyciąg z jemioły, Serycyna, Polisacharydy, kwas hialuronowy, hydrolizaty kazeiny, witamina E.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz