A – Xion

A-Xion to idealny preparat do dziennej pielęgnacji dojrzałej skóry, która ma tendencję do wysuszania oraz dla skóry przedwcześnie zestarzałej.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Idealna pielęgnacja dzienna lub 24 godzinna, szczególnie dla dojrzałej skóry mieszanej, bądź dla  skóry po 45 roku życia z tendencją do wysuszania  oraz dla skóry przedwcześnie zestarzałej. Może być używany w kombinacji z MOISTURISING CREAM lub z INTENSIVE CARE z serii TIMELESS. Cenny kwas hyaluronowy, zawarty w A-XION, jest naturalnym składnikiem skóry i utrzymuje w niej głęboko wilgoć jak gąbka. Dodatkowe składniki nawilżające zwiększają poziom nawilżenia przy powierzchni skóry. Uzupełnieniem tych składników nawilżających jest ekstrakt z jemioły, który posiada zdolność naprawy DNA i stabilizacji układu odpornościowego. Bardzo istotna role pełnia także laktopeptydy które powodują redukcję zmarszczek oraz zwiększają elastyczność skóry.

Sposób użycia

A-XION jest łatwą w użyciu pianką do twarzy dla skóry wymagającej. Rano po zmyciu twarzy, delikatnie wmasować niewielką ilość A-XION. Pianka jest również  idealna bazą pod makijaż zostawia matową skórę.

Składniki

Kwas hyaluronowy, nawilżacze (alantonina, aminokwasy, kwas moczowy), ekstrakt z jemioły, laktopeptydy.

Opakowanie

100 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz