Soft Peeling

Soft Peeling Weyergans High Care jest idealnym preparatem do głębokiego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i delikatną. Soft Peeling używany jest w celu usunięcia martwych komórek naskórka.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Soft Peeling Weyergans High Care jest idealnym preparatem do głębokiego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i delikatną. Soft Peeling używany jest w celu usunięcia martwych komórek naskórka. Ponieważ kompleks białkowy oraz ekstrakt z arniki i alantonina zawarte w preparacie Soft Peeling powodują łagodzenie podrażnień skóry, kosmetyk polecany jest także dla osób o skórze wrażliwej. Doskonała zgodność preparatu z wymaganiami skóry jest wynikiem dodania do kosmetyku naturalnego oleju sojowego, dzięki czemu Soft Peeling łatwo wmasowuje się w skórę nie powodując podrażnień.

Sposób użycia

Stosować co najmniej raz w tygodniu, zależnie od potrzeby. Wmasować w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na kilka sekund, a następnie zmyć ciepłą woda.

Składniki

Naturalne proteiny, ekstrakt z arniki, olej sojowy, alantonina.

Opakowanie

100 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz