Revival

Enzymatyczny preparat pielęgnacyjny Revival zapewnia skórze optymalną ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska, ma także właściwości rozjaśniające skórę. Idealny do cery trądzikowej i podrażnionej.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Enzymatyczny preparat pielęgnacyjne Revival zapewnia skórze całkowitą ochronę i wykazuje własności rozjaśniające skórę. Jest preparatem głęboko oczyszczającym, doskonałym do pielęgnacji cery łojotokowej. Jest również bardzo skuteczny w oczyszczaniu i odmładzaniu skóry dojrzałej. Revival może być stosowany w różnych sytuacjach, w salonie i w domu. Przyspiesza gojenie się skóry, zmniejsza podrażnienie i świąd, wygładza skórę. Zawartość lipidów w preparacie powoduje, że efekt jego działania utrzymuje się długo i stanowi doskonałą ochronę naskórka.

Sposób użycia

Preparat Revival jest bardzo szeroko stosowany w salonach kosmetycznych ze względu na jego wyjątkowe działanie oczyszczające skórę łojotokową i odmładzające skórę dojrzała. Po delikatnym zmyciu skóry zestawem Cleansing Milk, Tone Up, Hydro Fluid nałożyć Revival i włączyć wapozon lub zastosować preparat po masażu jako wygładzający i odmładzający skórę. Revival może być także używany w celu oczyszczenia i wygładzenia skóry dojrzałej, zamiast peelingu. W domu polecamy stosowanie preparatu Revival raz w tygodniu. Może on być także nakładany na 5 minut każdego ranka w celu szybkiego odświeżenia skóry.

Składniki

Lecytyna, Woski roślinne, Pozbawione protein drożdże, Witaminy.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz