Porcelain

W składzie kremu Porcelain znajduje się wysokiej jakości ekstrakt z nasturcji, który hamuje działanie enzymu uczestniczącego w tworzeniu melaniny.

Cena:

Na zapytanie

Dla uzyskania cery tak szlachetnej i pięknej jak porcelana

Działanie

Krem PORCELAIN jest produktem wyłącznie naturalnym. W składzie preparatu znajduje się wysokie jakości ekstrakt z nasturcji, który hamuje działanie tyrozynazy, uczestniczącego  w tworzeniu melaniny. Skład kremu PORCELAIN uzupełnia witamina C, która spowalnia proces powstawania barwnika w skórze. Współdziałanie tych dwóch składników w skórze sprawia, że drobne zabarwienia skórne ulegają rozjaśnieniu. PORCELAIN zawiera dwutlenku tytanu, który rozświetla skórę, a przede wszystkim zapewnia naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. PORCELAIN działa także, łagodząco i uspakajająco na zestresowaną i podrażniona skórę. Przeciwdziała procesom przedwczesnego starzenia się skóry.

Stosowanie

Cienką warstwą PORCELAIN pokryć skórę twarzy, szyi i dekoltu. Produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry problematycznej w połączeniu z SEBO CARE i/lub RESET AMPOULE i/lub C7 PLUS.

Skład

Ekstrakt z nasturcji (rukiew wodna), witamina C i E, panthenol, dwutlenek tytanu, olejek ze słodkich migdałów.

Opakowanie

50 ml.

Zapytaj o produkt

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz