Styler Contouring Bath

Styler Contouring Bath

Płyn do kąpieli Styler Contouring Bath jest elementem zabiegów w ramach Zróżnicowanej Terapii Cellulitu, przeznaczonym do stosowania w domu.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Płyn do kąpieli Styler Contouring Bath jest elementem zabiegów w ramach Zróżnicowanej Terapii Cellulitu, przeznaczonym do stosowania w domu. Zawiera skoncentrowany ekstrakt z bluszczu, który aktywuje limfę. Właściwy przepływ limfy gwarantuje, że toksyny i produkty przemiany materii zostaną szybko wydalone i wygląd skóry znacznie się poprawi. Ten rewelacyjny płyn do kąpieli doskonale pielęgnuje skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem. Styler Contouring Bath posiada charakterystyczny zapach bluszczu, dzięki temu działa relaksująco.

Sposób użycia

Jest to produkt komplementarny ze Styler Creme. Stosowane razem zapobiegają powstawaniu cellulitu oraz redukują już istenijący. Styler Contouring Bath wystarcza na ok. 20 kąpieli. Powinien być stosowany 2 – 3 razy w tygodniu w wodzie o temperaturze ok. 40°C przez 15 minut. Po kąpieli wanna powinna być spłukana gorącą wodą.

Składniki

Łagodne tensydy, czysty ekstrakt z bluszczu.

Opakowanie

200 ml.

 

Zapytaj o produkt

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz