Formula Stick

Formula Stick to preparat do intensywnej pielęgnacji i ujędrniania skóry dekoltu i biustu, powinien być elementem codziennej pielęgnacji skóry np: w okresie ciąży.

Cena:

Na zapytanie

Zastosowanie

Formula Stick to preparat do intensywnej pielęgnacji i ujędrniania skóry dekoltu i biustu, powinien być elementem codziennej pielęgnacji skóry np: w okresie ciąży. Regularne stosowanie powoduje znaczne ujędrnienie skóry. Błękitne zabarwienie preparatu wynika z obecności nieszkodliwej substancji chroniącej aktywne składniki preparatu przed promieniowaniem UV.

Sposób użycia

Przed pierwszym zastosowaniem preparatu należy wykonać peeling preparatem Body Peeling. Peeling należy powtarzać raz w tygodniu, aby usuwać martwe komórki naskórka i aby składniki preparatów pielęgnacyjnych mogły bez przeszkód penetrować do głębszych warstw skóry. Preparat nanieść na skórę dekoltu i biustu, nie na okolice brodawek. Preparat powinien być nakładany na czystą skórę, aby nie mieszał się z potem. Po około 5 minutach nałożyć na skórę Body Care Lotion, a na skórę dekoltu Krem C7. Formula Stick stosuje się przez pierwszy tydzień rano i wieczorem, a przez następny tydzień tylko rano.

Składniki

Protein serum, soia lecithin, nawilżacz, propylene glycol.

Opakowanie

30 ml.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz