Preparaty kosmetyczne Weyergans

Avocado Oil

Avocado Oil otrzymywany jest z nasion awokado rosnącego na wyjątkowo czystych i wolnych od zanieczyszczeń terenach Ameryki Południowej. Tereny upraw roślinnych są wolne od zanieczyszczeń środowiskowych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik otrzymywania oleju, jakość otrzymanego produktu jest doskonała.

Jojoba Oil

Olej jojoba otrzymywany jest z roślin rosnących na pustyni Sonora w Arizonie i Nowym Meksyku. Olej jojoba wiąże wilgoć w skórze oraz zapobiega utlenianiu substancji i tworzeniu się wolnych rodników, dzięki temu doskonale chroni skórę przed wysuszeniem.

FC-L Gel

FC-L Gel poprawia wygląd skóry, redukuje zmarszczki: twarzy, szyi i dekoltu, wzmacnia i wygładza zwiotczałą skórę na brzuchu i w innych okolicach ciała.

Tea Tree Oil

Olej z drzewa herbacianego jest destylatem roślinnym produkowanym w Australii. Jest w 100% czystym i naturalnym produktem. Od tysiącleci olejek wykorzystywany był przez Aborygenów jako lek przeciwbólowy i przeciwgrzybiczny.

Styler Formula

Styler Formula stosowane są w celu wzmocnienia napięcia skóry całego ciała i regeneracji tkanki łącznej.

Complex Multivitamin

Complex Multivitamin to regenerujący preparat dla skóry z niedoborem substancji odżywczych i witamin.

Hyaluron Pur 5 x 4 ml

Hyaluron Pur jest w 100% czystym, biotechnologicznie otrzymanym kwasem hialuronowym.

Reset Fluid

Reset Fluid przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, przemęczonej i podrażnionej.

Complex Sebo Care

Sebo Care opracowany został specjalnie do pielęgnacji skóry, która ma tendencję do zanieczyszczeń.

Alpha Fluid

Reguluje proces przemiany estrogenów w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu zapobiega wiotczeniu skóry, które jest spowodowane działaniem hormonów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz