Kosmetyki do Twarzy Weyergans

Viva Cream

Krem Viva do pielęgnacji skóry suchej i  wrażliwej. Doskonały jako podkład pod makijaż.

Balance

Krem Balance jest idealnym preparatem odżywczym, który zapewnia skórze doskonałą pielęgnację i ochronę.

C7 Plus

C7 Plus jest kremem nawilżającym do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu, zabezpieczającym skórę przed nadmiernym wysuszaniem.

Revival

Enzymatyczny preparat pielęgnacyjny Revival zapewnia skórze optymalną ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska, ma także właściwości rozjaśniające skórę. Idealny do cery trądzikowej i podrażnionej.

Crystal Collagen Gel Mask

CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK to żelowa maska na twarz. Zawarty w niej ekstrakt z brązowych alg morskich dostarcza skórze naturalny Colagen. Zapobiega on powstawaniu zmarszczek, chroni skórę i dostarcza jej niezbędnych do zachowania młodego wyglądu minerałów.

Cleansing Balm

Cleansing Balm jest przyjaznym dla skóry preparatem do zmywania skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Cleansing Milk

Cleansing Milk jest mleczkiem kosmetycznym przeznaczonym do delikatnego demakijażu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest wyjątkowo łagodnym preparatem, nie zawiera tenzydów, dzięki temu nie powoduje podrażnień podczas pielęgnacji, nawet bardzo wrażliwej skór

Hydro Fluid

Hydro Fluid to kolejny doskonały preparat nawilżający, polecany do pielęgnacji skóry po usunięciu makijażu. Nałożenie preparatu Hydro Fluid powoduje, że skóra, zwłaszcza jej głębsze warstwy natychmiast otrzymują porcję wilgoci.

Hydro Mousse

Hydro Mousse posiada doskonałe właściwości nawilżające, utrzymuje stały, wysoki poziom nawilżenia skóry. Hydro Mousse zawiera szereg witamin, dzięki czemu zapobiega uszkodzeniu komórek i przyspiesza regenerację tkanki łącznej.

Soft Peeling

Soft Peeling Weyergans High Care jest idealnym preparatem do głębokiego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i delikatną. Soft Peeling używany jest w celu usunięcia martwych komórek naskórka.

Tone Up

Tone Up to odświeżający preparat do usuwania mleczka kosmetycznego i resztek makijażu, idealnie zabezpieczający skórę przed kontaktem z wodą i zawartymi w niej zanieczyszczeniami. Zetknięcie z wodą powoduje wysuszenie i odtłuszczenie skóry. Weyergans High

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
Napisz