Medical

Ergonomia i komfort pacjenta na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

Ergometr 939E

Ten rower opracowano z myślą o testach aerobowych i testach wysiłkowych mięśni, jest idealny dla Klientów, którzy cenią sobie łatwość w przechowywaniu i analizie danych.

Czytaj więcej...

Ergometry z pomiarem obciążenia niezależnie od obrotów na minutę, przystosowane do sterowania poprzez urządzenia zewnętrzne lub do pracy samodzielnie – do badań i treningu.

Czytaj więcej...

Ergometr 928E

Nowy cykloergometr firmy Monark w unikatowy sposób łączy możliwość wykonywania bezpiecznych testów z atrakcyjnymi programami treningowymi. Niska rama i regulacja poszczególnych części sprawia , że ergometr jest łatwy w użyciu i wytrzymuje nawet do 250 kg wagi użytkownika

Czytaj więcej...

Model ten może być wykorzystywany w różnych sytuacjach, nadaje się zarówno do rehabilitacji, jak i poważnych treningów.

Czytaj więcej...

Idealny do treningów i rehabilitacji, przystosowany dla użytkowników o różnej kondycji fizycznej.

Czytaj więcej...

Możliwość wyjątkowej regulacji poszczególnych elementów, ramiona dźwigni są od siebie niezależne, co sprawia, że można je ustawiać pod różnym kątem i dowolnie regulować ich długość. Charakteryzuje się unikatową wielofunkcyjnością – można go używać do testów i treningów zarówno rąk, jak i nóg. Obciążenie może być kalibrowane i wyświetla się w watach przy 50 obrotach na minutę.

Czytaj więcej...

Model ten jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Pracę bicepsów i tricepsów stymuluje nieruchoma dźwignia. Ciężkie koło zamachowe gwarantuje przyjemną pracę, nawet przy
mocnych obciążeniach. Idealny do ćwiczeń górnej partii ciała.

Czytaj więcej...

Ten mały ergometr jest bardzo łatwy w kalibracji.

Czytaj więcej...

Idealne rozwiązanie do ćwiczeń dla osoby na wózku inwalidzkim. Funkcjonalna podstawa pod rotor 881E.

Czytaj więcej...