Skanlab NG Pro

Skanlab NG Pro

Wytwarza miejscowe, optymalne, głębokie ciepło w tkankach, które natychmiast zwiększa lokalne krążenie i przyśpiesza metabolizm, co poprawia procesy gojenia i regeneracji tkanek.

Cena:

Na zapytanie

Dzięki wzrostowi krążenia i temperatury, terapia głębokim przegrzaniem zwiększa również elastyczność tkanek, co znacząco poprawia zakres ruchomości w obszarze dotkniętym urazem. Głęboka penetracja ciepła zapewnia szybki efekt przeciwbólowy. Podwyższona temperatura w tkance (od 1.2 °C do 1.6 °C) utrzymuje się w obszarze objętym zabiegiem przez przynajmniej 45 minut – jest to efekt bardzo dobrze tolerowany przez pacjenta (zob.: badania prof. MD. Rodahl’a ).

Czas zabiegu zależy głównie od głębokości tkanki i wynosi przeciętnie 8 -10 minut; w głębszych warstwach tkanek (np. biodra, grzbiet) do 15 minut. Obszar miejsca objętego zabiegiem również ma wpływ na czas terapii.

NAJCZĘSTSZE ZASTOSOWANIE:

Mięśnioból, zapalenie ścięgna, zapalenie ścięgna ze zmianami zwyrodnieniowymi, zapalenie kaletki maziowej, zapalenie okostnej, skręcenia, naderwania mięśni/ścięgien, blizny, urazy mięśni, ograniczenie ruchomości stawów na skutek zmian zapalnych lub zwyrodnieniowych, terapia przeciwbólowa.

 

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz