Lifepak CR Plus

Lifepak CR Plus

LIFEPAK® CR Plus, automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED) dla osób, które jako pierwsze udzielają pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania akcji serca.

Cena:

Na zapytanie

LIFEPAK® CR Plus wymaga od ratującego tylko elementarnego przeszkolenia. Użycie CR Plus w wersji półautomatycznej to tylko trzy proste czynności, a w wersji automatycznej – tylko dwie. I Ty możesz uratować życie.

banner-w sklepie

 •     Od światowego lidera w technice medycznej
 •     Do użycia nawet przez osoby bez kwalifikacji ratownika
 •     Automatyczny lub półautomatyczny tryb pracy
 •     Prosta obsługa: RAZ – DWA – TRZY
 •     Dwufazowa fala defibrylacji ADAPTIV™
 •     Lekka i zwarta konstrukcja
 •     Wyjątkowy, tani w eksploatacji system zasilania
 •     Wyraźny, dobrze widoczny wskaźnik gotowości
 •     Bezprzewodowe przesyłanie i gromadzenie danych
 •     Elektrody QUIK-PAK służą do stymulacji, defibrylacji i do EKG, pozwalają na szybkie i prawidłowe założenie 

LIFEPAK® CR Plus sam analizuje EKG pacjenta i wykrywa, kiedy defibrylacja jest wskazana. Najnowsza dwufazowa metoda ADAPTIV™ automatycznie dopasowuje parametry wstrząsu do potrzeb pacjenta. Jeśli pierwszy wstrząs nie przywróci akcji serca, urządzenie poda następne wstrząsy, zgodnie z zaprogramowaną sekwencją. Zwiększa to szanse na uratowanie pacjenta. Ratujący życie wstrząs można wywołać automatycznie, albo naciskając jeden przycisk. Dobrze widoczny wskaźnik gotowości pokazuje stan baterii doładowującej CHARGE-PAK™ oraz – obrazowo – stan całego urządzenia. Lekki, tani w eksploatacji, niemal bezobsługowy sposób zasilania zapewnia 20 do 30 wstrząsów. Doładowanie defibrylatora jest bardzo proste. LIFEPAK® CR Plus wyposażono w specjalne elektrody QUIK-PAK, które służą jednocześnie do defibrylacji i do badania EKG. Te elektrody, przełączone do defibrylatora LIFEPAK® 12 lub 20, mogą służyć też do stymulacji. Defibrylator CR Plus “podpowiada” ratującemu, zarówno w formie graficznej, jak i słowami, jak prawidłowo założyć te elektrody pacjentowi. Wymiana zużytych elektrod QUIK-PAK na nowe jest równie łatwa. Elektrody QUIK-PAK pasują także do wszystkich urządzeń i złącz, do których można dołączać typowe elektrody Medtronic QUIK-COMBO™

LIFEPAK® CR Plus gromadzi wyniki EKG, które można przesłać do komputera PC.Prosty program pozwala przeglądać zebrane dane: zapis EKG i rejestr zdarzeń. Dane z defibrylatora CR Plus można wysłać również do zaawansowanej medycznej bazy danych CODE-STAT™ Można użyć bezprzewodowej transmisji danych (przez IrDA – czyli przez podczerwień). Ta nowoczesna metoda transmisji danych, zastosowana po raz pierwszy w AED, eliminuje karty danych.

*Również dostępny w wersji w pełni automatycznej, która wymaga tylko kroków 1 i 2.

23 24 25

Zapytaj o produkt

  Potwierdź, że nie jesteś robotem

  Zobacz również

  Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
  Napisz