Defibrylator Lifepak 15 – obecnie niedostępny

Defibrylator Lifepak 15 – obecnie niedostępny

Następca popularnego defibrylatora Lifepak 12. Zaawansowany defibrylator z bogatymi funkcjami monitorowania przeznaczony do karetek i pojazdów ratunkowych oraz oddziałów szpitalnych.

Cena:

Na zapytanie

Defibrylator obecnie niedostępny –  zapraszamy do zapoznania się z innymi defibrylatorami klinicznymi w naszej ofercie.

https://hasmed.pl/defibrylatory/defibrylator-defimax-biphasic-z-monitorem/

 

Innowacje funkcjonalne

Ekran LCD z technologią SunVueTM—jednym przyciskiem umożliwia przełączenie z obrazu o pełnym zakresie kolorów na wysokokontrastowy tryb SunVue, zapewniający najlepszą możliwą widoczność w świetle słonecznym. Największy dostępny ekran (wielkość przekątnej 8,4 cala) oraz pełna paleta kolorów zapewniają maksymalną widoczność pod dowolnym kątem.

Platforma, umożliwiająca unowocześnianie—dająca się dostosowywać do zmieniających się procedur i nowych, które mogą być rozbudowywane o nowe funkcje terapeutyczne. Dzięki większej mocy obliczeniowej i prędkości procesora, LIFEPAK 15 może rozwijać się wraz z potrzebami klienta, pomagając mu uniknąć kosztów przedwczesnej wymiany całego sprzętu.

Najnowsza technologia baterii litowych—produkty konkurencji nie są w stanie przebić mocy naszych baterii. Nasze produkty wystarczają na cały dzień pracy i są lżejsze. Inteligentna technologia informuje, kiedy kończy się okres eksploatacji baterii, co pozwala racjonalnie zarządzać ich zasobami.

Przekazywanie danych—dane są gromadzone przez monitor/ defbrylator LIFEPAK podczas pracy. Urządzenie można łatwo podłączyć do systemów elektronicznej karty pacjenta ePCR oraz innych systemów, kierując informacje tam, gdzie są niezbędne Łączność bezprzewodowa Bluetooth umożliwia przesłanie danych jednym przyciskiem.

Troska o szczegóły—nie przeoczyliśmy żadnego detalu. Takie elementy wykończenia jak ergonomiczny uchwyt, większa tarcza ułatwiająca wybieranie cyfr oraz unowocześniona, łatwa do czyszczenia klawiatura monitora/defbrylatora sprawiają, że jest to urządzenie nowej generacji.

Innowacje kliniczne

Nowe warunki monitorowania—umożliwiają diagnozowanie trudnych stanów klinicznych i poprawiają wyniki terapii pacjenta dzięki zastosowaniu technologii Masimo Rainbow. LIFEPAK 15 to jedyny monitor integrujący nieinwazyjny monitoring tlenku węgla, SpO2 i methemoglobiny (do wykrywania narażenia na działanie chemikaliów oraz niektórych leków).

Zaawansowana pomoc w terapii pacjentów z OZW— łatwe uzyskanie badania 12-odprowadzeniowego EKG przed leczeniem, wykorzystanie LIFEPAK 15 do ciągłego monitorowania w tle wszystkich 12 odprowadzeń oraz alarmowanie o zmianach za pośrednictwem unikatowej funkcji śledzenia tendencji zmian odcinka ST. LIFEPAK 15, zastosowany w połączeniu z internetową technologią zarządzania teletransmisjami LIFENET STEMI, umożliwia automatyczne i jednoczesne przesyłanie najważniejszych danych o pacjencie w całym regionie.

Energia o największym potencjale wzrostowym— dwufazowa technologia ADAPTIVTM daje możliwość podwyższenia impulsu do 360J, zwiększając szansę pacjentów na przeżycie. Przeprowadzone ostatnio badanie wykazało, że fbrylacja jest powszechna pośród pacjentów z zatrzymaniem akcji serca w mechanizmie VF.1,2,3 Inne nowe, randomizowane badanie kliniczne dowodzi, że skuteczność przerywania migotania komór była lepsza w przypadku zastosowania procedury z impulsem 200J i wyższym.3 LIFEPAK 15 daje możliwość zwiększania impulsu energii do 360J, pomocnym w trudniejszych przypadkach.

Sprawdzona pomoc dla ratowników—metronom RKO emituje słyszalny ton, nadający tempo uciskania klatki piersiowej i wentylacji, bez komunikatów słownych, mogących rozpraszać ratownika. Wykazano, że przyrząd jest pomocny ratownikom wykonującym uciski klatki piersiowej i wentylację zastępczą w zakresie zalecanym przez wytyczne Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA). Przebieg akcji ratunkowej można sprawdzić dzięki zastosowaniu oprogramowania do analizy danych CODE-STAT Data Review z zaawansowaną analizą RKO.

Zapytaj o produkt

    Potwierdź, że nie jesteś robotem

    Zobacz również

    Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 33 812 29 64 lub
    Napisz